Pastāsti par vietu
lv

Aivars Niedre

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
29.01.1931
Miršanas datums:
15.01.2018
Apglabāšanas datums:
25.01.2018
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Aivars Vitolds Niedre
Kategorijas:
Advokāts (-e), Jurists, LJB dibinātājs, Pedagogs, skolotājs, Profesors
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Aivars Vitolds Niedre

15. janvārī mūžībā aizgājis ilggadējais Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs Aivars Niedre, informē advokātu kolēģijā.

Mācījies Tukuma vidusskolā.

1931. gadā dzimušais Niedre studēja tieslietu zinātnes Latvijas Valsts universitātē.

1967. gadā Niedre kļuva par Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes docēto profesoru, 

Laika posmā no 1978. gada aprīļa līdz 2002. gada maijam viņš vadīja LPSR, vēlāk Latvijas  Republikas advokatūru, savukārt pēc tam vairāk nekā 11 gadus bija Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētāja padomnieks.

1992. gadā viņam tika piešķirts tiesību doktora zinātniskais grāds. Savas dzīves laikā Niedre publicēja vairāk nekā 200 zinātniskās publikācijas, tostarp Krimināllikuma komentārus.

Atvadīšanās no Niedres notiks 25. janvārī pulksten 14 Rīgas Krematorija Lielajā zālē.

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Mārtiņš NiedreTēvs29.03.1899
        2Marija NiedreMarija NiedreMāte00.00.190202.07.1985
        3Ojārs Nimrods  NiedreOjārs Nimrods NiedreBrālis29.03.192931.03.2009
        4
        Lolita Aina NiedreSieva19.04.193422.02.2017
        5Uģis GrūbeUģis GrūbeSkolasbiedrs05.03.195707.04.2022
        6Raimonds BluķisRaimonds BluķisDarba biedrs02.03.195621.02.2002
        7Haralds ĢēģerisHaralds ĢēģerisDarba biedrs00.00.195125.09.1992
        8Edmunds TreijsEdmunds TreijsDarba biedrs23.07.195029.10.2012
        9Ilmārs BišersIlmārs BišersDarba biedrs01.11.193012.05.2011
        10Ivars KressIvars KressDarba biedrs00.00.194200.00.2008
        11Andis BumbierisAndis BumbierisDarba biedrs18.06.196425.07.1998
        12Ruta MarjašaRuta MarjašaDarba biedrs04.02.192729.11.2016
        13Aleksandrs OgurcovsAleksandrs OgurcovsDarba biedrs21.06.193917.02.2017
        14Inta BaltiņaInta BaltiņaDarba biedrs09.06.196414.05.2014
        15Vija JākobsoneVija JākobsoneDarba biedrs15.11.193431.01.2012
        16Staņislavs GraužinisStaņislavs GraužinisDarba biedrs00.00.192400.00.1997
        17Pauls MincsPauls MincsDarba biedrs30.06.186828.12.1941
        18Rolands KrauzeRolands KrauzeDarba biedrs21.05.193006.11.2016
        19Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        20Ainārs RitenbergsAinārs RitenbergsDarba biedrs13.12.194315.06.2007
        21Gustavs GrīnbergsGustavs GrīnbergsDarba biedrs12.07.188420.10.1981
        22Alberts  PāžeAlberts PāžeDarba biedrs00.11.192328.10.2016
        23Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        24Jānis VēbersJānis VēbersDarba biedrs01.05.193014.08.1997
        25Andrejs KrastiņšAndrejs KrastiņšDarba biedrs06.05.195119.05.2008
        26Bernhards Otto Eduards KēlbrantsBernhards Otto Eduards KēlbrantsDarba biedrs17.03.188918.06.1978
        27Gvido ZemriboGvido ZemriboDarba biedrs26.12.193206.08.2021
        28Dītrihs Andrejs LēbersDītrihs Andrejs LēbersDarba biedrs04.01.192324.06.2004
        29Ināra NiedrājaInāra NiedrājaDarba biedrs18.01.195301.10.2019
        30Kalvis TorgānsKalvis TorgānsDarba biedrs31.03.193912.03.2021
        31Gunita PikmaneGunita PikmaneDarba biedrs06.08.197305.03.2021
        32Māris PomerancisMāris PomerancisDarba biedrs27.07.196023.11.2020
        33Ainārs PlatacisAinārs PlatacisDarba biedrs30.08.196624.05.2010
        34Jānis  DzenītisJānis DzenītisPaziņa30.08.192930.11.2001
        35Ollerts ZibenisOllerts ZibenisStudents27.11.195204.07.2012
        36
        Pēteris BrivnisStudents
        37
        Juris KuzinsStudents00.00.194721.07.1992
        38Viktors KoposovsViktors KoposovsStudents26.06.194900.00.2017
        39Jānis LovniksJānis LovniksStudents14.03.195406.01.2009
        Birkas