Pastāsti par vietu
lv

Gunita Pikmane

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
06.08.1973
Miršanas datums:
05.03.2021
Apglabāšanas datums:
12.03.2021
Papildu vārdi:
Гунита Пикмане
Kategorijas:
Advokāts (-e), Jurists, Katastrofas upuris, Sabiedrisks darbinieks, Skaistumkaraliene, upuris
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Rīga, Jaunciems, Jaunciema kapi

Gunita Pikmane bija zvērināta advokāte, maksātnespējas administratore. 

No 1992. līdz 1996. studējusi tiesību zinātnes Latvijas universitātē 

2000. gadā Latvijas universitātē ieguvusi tiesību maģistra grādu 

***

Piektdienas, 2021.gada 5.marta pēcpusdienā uz ceļa Tukums – Kuldīga notikušajā traģiskajā satiksmes negadījumā, saduroties smagajai automašīnai Volvo un vieglajai automašīnai BMW, bojā ir gājusi advokāte Gunita Pikmane.

Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijā kopš 2004. gada.

Advokāta Saulveža Vārpiņa dzīvesbiedre.

Avārija ap trijiem pēcpusdienā notika starp apdzīvotām vietām Zemīte un Pūces, un tās izraisīto seku dēļ uz laiku tika apturēta arī satiksme.

***

Saskaņā ar Lursoft datiem Gunita Pikmane bija saistīta ar šādiem uznēmumiem un nodibinājumiem:

AMP 1, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nextart, SIA

Madde, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Advokātu koris

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Vija JākobsoneVija JākobsoneDarba biedrs15.11.193431.01.2012
        2Māris PomerancisMāris PomerancisDarba biedrs27.07.196023.11.2020
        3Andis BumbierisAndis BumbierisDarba biedrs18.06.196425.07.1998
        4Alberts  PāžeAlberts PāžeDarba biedrs00.11.192328.10.2016
        5Endijs  DalderisEndijs DalderisDarba biedrs00.00.198323.12.2009
        6Rolands KrauzeRolands KrauzeDarba biedrs21.05.193006.11.2016
        7Antons KreicsAntons KreicsDarba biedrs05.07.192616.11.2020
        8Uldis BērziņšUldis BērziņšDarba biedrs16.04.197221.07.2019
        9Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        10Arturs KaktiņšArturs KaktiņšDarba biedrs14.03.192316.05.2018
        11Pāvels RebenoksPāvels RebenoksDarba biedrs04.08.198020.09.2020
        12Raimonds BluķisRaimonds BluķisDarba biedrs02.03.195621.02.2002
        13Ainārs RitenbergsAinārs RitenbergsDarba biedrs13.12.194315.06.2007
        14Edmunds TreijsEdmunds TreijsDarba biedrs23.07.195029.10.2012
        15Ināra NiedrājaInāra NiedrājaDarba biedrs18.01.195301.10.2019
        16Aleksandrs OgurcovsAleksandrs OgurcovsDarba biedrs21.06.193917.02.2017
        17Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        18Ilona SkadiņaIlona SkadiņaDarba biedrs17.02.2000
        19Fredis Aivars KeireFredis Aivars KeireDarba biedrs01.12.192912.01.2011
        20Aloizs VaznisAloizs VaznisDarba biedrs11.03.193409.02.2020
        21Aivars NiedreAivars NiedreDarba biedrs29.01.193115.01.2018
        22Rasma ZeijereRasma ZeijereDarba biedrs07.02.192903.01.2014
        23Andrejs KrastiņšAndrejs KrastiņšDarba biedrs06.05.195119.05.2008
        24Mārtiņš BunkusMārtiņš BunkusDarba biedrs21.02.198030.05.2018
        25Gvido ZemriboGvido ZemriboDarba biedrs26.12.193206.08.2021
        26Zigurds KrastiņšZigurds KrastiņšDarba biedrs17.07.196202.10.2018

        Nav norādīti notikumi

        Birkas