Pastāsti par vietu
lv

Ilze Rode

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
21.12.1937
Miršanas datums:
30.05.1997
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Bīskape
Papildu vārdi:
Bīskapa
Kategorijas:
Jurists, Prokurors
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Rīgas Meža kapi

Vīrs Juris Rode.
Dēls - Oskars Rode

Ilze Bīskapa studējusi LVU Ekonomikas fakultātē, bijusi universitātes čempione peldēšanā.

Ilze Rode - LR ģenerālprokurora vecākā palīdze nepilngadīgo tiesību aizsardzības jautājumos (1993). 

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Emīls BīskapsEmīls BīskapsTēvs12.02.190529.06.1942
        2Austra BīskapaAustra BīskapaMāte15.05.190308.01.1969
        3
        Valentīns Sebastjans DaukšisDarba biedrs07.03.193723.09.2009
        4
        Aļģis RaupsDarba biedrs00.00.193830.12.1992
        5
        Zaiga RaupaDarba biedrs17.11.193928.04.1999
        6
        Viktors BusseDarba biedrs00.00.1925
        7
        Raimonds DaudišsDarba biedrs24.01.193814.09.2012
        8Valdis GrambergsValdis GrambergsDarba biedrs00.09.1982
        9Jānis  DzenītisJānis DzenītisDarba biedrs30.08.192930.11.2001
        10Aivars DātavsAivars DātavsDarba biedrs20.12.195011.07.2009
        11Biruta LozeBiruta LozeDarba biedrs12.05.193213.03.2018
        12Jānis  SkrastiņšJānis SkrastiņšDarba biedrs30.10.194910.07.2021
        13Vija JākobsoneVija JākobsoneDarba biedrs15.11.193431.01.2012
        14Guntis GrūtupsGuntis GrūtupsDarba biedrs20.09.193429.06.2020
        15Viktors KoposovsViktors KoposovsDarba biedrs26.06.194900.00.2017
        16Jānis LaukrozeJānis LaukrozeDarba biedrs19.07.193215.10.2001

        Nav norādīti notikumi

        Birkas