Pastāsti par vietu
lv

Žaklīna Onasis

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
28.07.1929
Miršanas datums:
19.05.1994
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Bouvier
Papildu vārdi:
Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis, Žaklīna Kenedija
Kapsēta:
Ārlingtonas nacionālā kapsēta

Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis (28 jūlijs 1929 - 19 maijs 1994) bija 35. ASV  Prezidenta Džona Kenedija sieva;

ASV pirmā lēdija no 1961. līdz 1963 . 

Viņa vēlāk apprecējās ar Grieķijas kuģniecības magnātu Aristoteli Onassis no (1968 līdz viņa nāvei 1975).

Pēdējos divdesmit gadus bija veiksmīga grāmatu redaktore. Viņu atceras par viņas ieguldījumu mākslas un arhitektūras saglabāšanas aktivitātēm,  kā arī viņas stilu, eleganci  un iejūtību. Vīra JFK prezidentūras laikā kļuva ne tikai par ASV, bet pasaules modes ikonu.

Avoti: wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1John Vernou Bouvier IIIJohn Vernou Bouvier IIITēvs19.05.189103.08.1957
        2Janet Lee BouvierJanet Lee BouvierMāte03.12.190722.07.1989
        3John Fitzgerald Kennedy, Jr.John Fitzgerald Kennedy, Jr.Dēls25.11.196016.07.1999
        4Lee RadziwillLee RadziwillMāsa03.03.1933
        5Džons Ficdžeralds KenedijsDžons Ficdžeralds KenedijsVīrs29.05.191722.11.1963
        6Aristoteles OnassisAristoteles OnassisVīrs15.01.190615.03.1975
        7Džozefs Patriks Kenedijs vecākaisDžozefs Patriks Kenedijs vecākaisSievas/vīra tēvs06.09.188818.11.1969
        8Rose KennedyRose KennedySievas/vīra māte22.07.189022.01.1995
        9Rosemary KennedyRosemary KennedySvaine13.09.191807.01.2005
        10Patricia  KennedyPatricia KennedySvaine06.05.192417.09.2006
        11Eunice ShriverEunice ShriverSvaine10.07.192111.08.2009
        12Ketlina KenedijaKetlina KenedijaSvaine20.02.192013.05.1948
        13Prince Stanisław Albrecht  RadziwiłłPrince Stanisław Albrecht RadziwiłłSvainis21.07.191427.07.1976
        14Edvards  KenedijsEdvards KenedijsSvainis22.02.193225.08.2009
        15Joe Kennedy Jr.Joe Kennedy Jr.Svainis25.07.191512.08.1944
        16Roberts KenedijsRoberts KenedijsSvainis20.11.192506.06.1968
        17Oleg  CassiniOleg CassiniPartneris, Draugs11.04.191317.03.2006
        18Seirša  Kenedija HillaSeirša Kenedija HillaRadinieks00.00.199901.08.2019
        19Gors VidālsGors VidālsAttāls radinieks03.10.192531.07.2012
        20
        Анна Мария ЛюбомирскаяAttāls radinieks09.10.188216.02.1947
        21Януш  РадзивиллЯнуш РадзивиллAttāls radinieks03.09.188004.10.1967
        22Rudolf  NureyevRudolf NureyevDraugs17.03.193806.01.1993
        23Emanuels  UngaroEmanuels UngaroDraugs13.02.193322.12.2019
        24Hubert de GivenchyHubert de GivenchyDraugs21.02.192710.03.2018
        25Frenks SinatraFrenks SinatraDraugs12.12.191514.05.1998
        26Oskars  la RentaOskars la RentaPaziņa22.07.193220.07.2014
        27Džesija  NormaneDžesija NormanePaziņa15.09.194530.09.2019
        28Helēna KellereHelēna KellerePaziņa27.06.188001.06.1968
        29Robert  DrewRobert DrewPaziņa15.02.192430.07.2014
        30Džons MakeinsDžons MakeinsPaziņa29.08.193625.08.2018
        31Jānis Pāvils IIJānis Pāvils IIPaziņa18.05.192002.04.2005
        32Henry Francis du PontHenry Francis du PontPaziņa27.05.188011.04.1969
        33Trūmens KapoteTrūmens KapotePaziņa30.09.192425.08.1984
        34Princis Filips  MauntbatensPrincis Filips MauntbatensPaziņa10.06.192109.04.2021
        35Valerī  Žiskārs d'EstēnsValerī Žiskārs d'EstēnsPaziņa02.02.192602.12.2020
        36Koko ŠaneleKoko ŠanelePaziņa19.08.188310.01.1971
        37Barbara  Pīrsa BušaBarbara Pīrsa BušaPaziņa08.06.192517.04.2018
        38Art ShayArt ShayPaziņa31.03.192228.04.2018
        39Billijs  GreiemsBillijs GreiemsPaziņa07.11.191821.02.2018
        40Richard  LeacockRichard LeacockPaziņa18.07.192123.03.2011
        41Džena HuksaDžena HuksaPaziņa23.04.195709.10.2014
        42Ņina HruščovaŅina HruščovaPaziņa14.04.190013.08.1984
        43Pearl BaileyPearl BaileyPaziņa29.03.191817.08.1990
        44Lem  JohnsLem JohnsPaziņa00.00.192510.05.2014
        45Nensija ReiganaNensija ReiganaPaziņa06.07.192106.03.2016
        46Jim GarrisonJim GarrisonPaziņa20.11.192121.10.1992
        47Diāna VrīlendaDiāna VrīlendaPaziņa29.09.190322.08.1989
        48Larijs  FlintsLarijs FlintsPaziņa01.11.194210.02.2021
        49Earl  WarrenEarl WarrenPaziņa19.03.189109.07.1974
        50Lucia Iriart  PinočetaLucia Iriart PinočetaPaziņa10.12.192216.12.2021
        51Mamie EisenhowerMamie EisenhowerPaziņa14.11.189601.11.1979
        Birkas