Pastāsti par vietu
lv

Luijs Šmits

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
03.02.1907
Miršanas datums:
04.02.1985
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Teodors Reinholds Šmits
Papildu vārdi:
Teodors Šmits
Kategorijas:
Aktieris
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Rīgas Meža kapi

Luijs Šmits ( 1907. 03. februāris, Liepa - 1985. 04. februāris, Rīga ) aktieris, [īst. v. Teodors Reinholds Šmits]

Bijis precējies ar aktrisēm Lūciju Baumani un Eiženiju Kaldovsku.

Meita mākslas zinātniece Edvarda Šmite, dēls kokapstrādes inženieris Jānis Šmits (1939.-2009.).

Otrajā laulībā dēls Indriķis Šmits (1940.-1979.).

Avoti: kino-teatr.ru, wikipedia.org

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Jānis ŠmitsTēvs16.01.187511.12.1930
        2
        Adelīna Elizabete ŠmiteMāte20.01.187504.06.1958
        3Jānis ŠmitsJānis ŠmitsDēls01.06.193917.03.2009
        4
        Indriķis ŠmitsDēls02.07.194019.03.1979
        5Eiženija ŠmiteEiženija ŠmiteSieva11.11.191610.09.1970
        6Lūcija BaumaneLūcija BaumaneSieva28.10.190522.06.1988
        7
        Kristīne VitenbergsTante31.10.185820.12.1924
        8Alberts BaumanisAlberts BaumanisSievas/vīra tēvs24.02.187412.11.1918
        9Elēna BaumaneElēna BaumaneSievas/vīra māte05.04.187527.05.1962
        10Erna Vera BaumaneErna Vera BaumaneSvainis01.02.190730.11.1918
        11Žanis Alberts BaumanisŽanis Alberts BaumanisSvainis02.09.190322.08.1945
        12
        Indriķis ŠmitsVectēvs25.11.183014.10.1901
        13
        Dārta ŠmiteVecāmāte06.05.183410.06.1884
        14
        Maija ŠmiteVecvectēvs00.00.179724.04.1850
        15
        Indriķis ŠmitsVecvectēvs00.00.179201.06.1862
        16
        Anna VitenbergsBrālēns/māsīca25.05.188521.08.1885
        17
        Marija ŠtālsBrālēns/māsīca25.10.1878
        18
        Reinholds VitenbergsBrālēns/māsīca06.11.189109.04.1892
        19
        Kristīne VidriķeBrālēns/māsīca24.07.188600.00.1967
        20
        Matilde VitenbergsBrālēns/māsīca14.03.189705.07.1897
        21
        Mārtiņš VitenbergsBrālēns/māsīca24.07.189025.12.1890
        22
        Pauls VitenbergsBrālēns/māsīca14.04.189500.00.1945
        23
        Kārlis Augusts VitenbergsBrālēns/māsīca23.04.1888
        24Paulīne KairePaulīne KaireBrālēns/māsīca12.03.189302.11.1972
        25
        Jānis VitenbergsBrālēns/māsīca00.00.188004.06.1942
        26
        Emma RenceBrālēns/māsīca04.07.188202.08.1968
        27
        Pēteris VitenbergsBrālēns/māsīca20.03.187711.09.1877
        28Pāvels ArmandsPāvels ArmandsDarba biedrs23.04.190216.08.1964
        29Imants SkrastiņšImants SkrastiņšDarba biedrs12.04.194109.09.2019
        30Boriss PraudiņšBoriss PraudiņšDarba biedrs10.09.190824.01.1975
        31Nikolajs MūrnieksNikolajs MūrnieksDarba biedrs14.09.190426.04.1977
        32Benita OzoliņaBenita OzoliņaDarba biedrs29.07.190315.09.1984
        33Lilita BērziņaLilita BērziņaDarba biedrs17.07.190327.05.1983
        34Velga VīlipaVelga VīlipaDarba biedrs04.02.194002.04.2018
        35Alfons KalpaksAlfons KalpaksDarba biedrs24.08.192720.02.2004
        36Arnolds MilbretsArnolds MilbretsDarba biedrs27.10.190521.09.1968
        37Tālivaldis MacijevskisTālivaldis MacijevskisDarba biedrs16.07.192612.06.1981
        38Elvīra LeimaneElvīra LeimaneDarba biedrs10.03.191800.00.2007
        39Ērika FerdaĒrika FerdaDarba biedrs00.00.191400.00.1997
        40Viktors LorencsViktors LorencsDarba biedrs30.07.192726.01.1992
        41Leonīds LeimanisLeonīds LeimanisDarba biedrs16.04.191006.07.1974
        42Zigrīda  StungureZigrīda StungureDarba biedrs05.09.192827.11.2010
        43Gļebs  KorotejevsGļebs KorotejevsDarba biedrs01.06.192523.07.2018
        44Harijs LiepiņšHarijs LiepiņšDarba biedrs15.12.192703.08.1998
        45Jānis GrantiņšJānis GrantiņšDarba biedrs07.06.190925.10.1974
        46Uldis PūcītisUldis PūcītisDarba biedrs15.04.193714.12.2000
        47
        Eigino OškalnsPaziņa14.07.193019.09.2009
        48Hermanis VazdiksHermanis VazdiksDomu biedrs21.10.190629.06.1994
        49Edgars ZīleEdgars ZīleDomu biedrs23.03.190826.09.1986
        Birkas