ee

Hugh Hefner

Sünniaeg:
09.04.1926
Surma aeg:
27.09.2017
Teised nimed, pseudonüümid:
Hugh Hefner, Hjū Hefners, Хеф, Хью Марстон Хефнер, Hefs, Hjū Mārstons Hefners, Hjū Mārstons Hefners
Kategooriad:
, Osaleja II maailmasõda, Saatejuht, esineja, Ärimees
Kodakondsus:
 ameerika
Kalmistu:
Pierce Brothers Westwood Village Memorial Park Cemetery

Hugh Marston Hefner (9. aprill 1926 Chicago – 27. september 2017 Los Angeles) oli USA ajakirjaväljaandja, toimetaja, ärimees ja pleiboi. Enim tuntud on ta 1953. aastast ilmuva ajakirja Playboy peatoimetaja ja väljaandjana.

Allikad: wikipedia.org

Pealkiri Pärit Kuni Images Keeled
Playboy MansionPlayboy Mansionde, en, ua
Legendaarne New Yorgi ööklubi - Studio 54Legendaarne New Yorgi ööklubi - Studio 54de, ee, en, fr, lt, lv, pl, ru

    loading...

        Seotud osapoole nimiSuhete liikSünniaegSurma aegKirjeldus
        1Shannon TweedShannon TweedPartner10.03.1957
        2Patti McGuirePatti McGuireSõber05.09.1951
        3Mary  CollinsonMary CollinsonSõber22.07.195222.11.2021
        4Madeleine CollinsonMadeleine CollinsonSõber22.07.195214.08.2014
        5Pamela BryantPamela BryantSõber08.02.195904.12.2010
        6Chuck McCannChuck McCannSõber02.09.193408.04.2018
        7Virginia GordonVirginia GordonSõber28.10.1936
        8Victor Aubrey Lownes IIIVictor Aubrey Lownes IIIKaastöötaja17.04.192811.01.2017
        9Robie MacauleyRobie MacauleyKaastöötaja31.05.191920.11.1995
        10Delores WellsDelores WellsKaastöötaja17.10.193709.02.2016
        11Marilyn ColeMarilyn ColeKaastöötaja07.05.1949
        12Raquel WelchRaquel WelchKaastöötaja05.09.194015.02.2023
        13Jayne  MansfieldJayne MansfieldTuttav19.04.193329.06.1967
        14Larry   KingLarry KingTuttav19.11.193323.01.2021
        15Carrie FisherCarrie FisherTuttav21.10.195627.12.2016
        16Ashley  MassaroAshley MassaroTuttav26.03.197916.05.2019
        17Chelsi SmithChelsi SmithTuttav23.08.197308.09.2018
        18Margaret NolanMargaret NolanTuttav29.10.194305.10.2020
        19Roger  VadimRoger VadimTuttav26.01.192811.02.2000
        20Marian StaffordMarian StaffordTuttav07.02.193116.08.1984
        21Eve   MeyerEve MeyerTuttav13.12.192827.12.1977
        22Marguerite EmpeyMarguerite EmpeyTuttav29.07.193219.08.2008
        23Janet PilgrimJanet PilgrimTuttav13.06.193401.05.2017
        24Jackie RainbowJackie RainbowTuttav06.06.193315.06.1988
        25Vladimir NabokovVladimir NabokovTuttav22.04.189902.07.1977
        26Alice DenhamAlice DenhamTuttav21.01.192727.01.2016
        27Stella StevensStella StevensTuttav01.10.193817.02.2023
        28Marla EnglishMarla EnglishTuttav04.01.193510.12.2012
        29Ellen StrattonEllen StrattonTuttav09.06.193926.04.2016
        30
        Elsa SørensenTuttav25.03.193418.04.2013
        31Kurt VonnegutKurt VonnegutTuttav11.11.192211.04.2007
        32Don  AdamsDon AdamsTuttav13.04.192325.09.2005
        33Denis  NordenDenis NordenTuttav06.02.192219.09.2018
        34Janet Paula  LupoJanet Paula LupoTuttav26.01.195013.11.2017
        35Donyale LunaDonyale LunaTuttav31.08.194517.05.1979
        36Nancy HarwoodNancy HarwoodTuttav17.12.194804.05.2014
        37Pamela  TiffinPamela TiffinTuttav13.10.194202.12.2020
        38Karen MortonKaren MortonTuttav03.10.195811.02.2014
        39Bettie PageBettie PageTuttav22.04.192311.12.2008
        40Gail GilmoreGail GilmoreTuttav04.10.193702.03.2014
        41Farrah FawcettFarrah FawcettTuttav02.02.194725.06.2009
        42Linné AhlstrandLinné AhlstrandTuttav01.07.193018.01.1967
        43Ilse TaurinsIlse TaurinsTuttav29.08.1933
        44Shannen DohertyShannen DohertyTuttav12.04.197113.07.2024
        45Sally ToddSally ToddTuttav07.06.193421.11.2022
        46Marilyn Ardith JordanMarilyn Ardith JordanTuttav05.11.193123.12.2006
        47Donna Michelle RonneDonna Michelle RonneTuttav08.12.194509.04.2004
        48Ray BradburyRay BradburyTuttav22.08.192005.06.2012
        49Dorothy  StrattenDorothy StrattenTuttav28.02.196014.08.1980
        50Jocelyn  BrandoJocelyn BrandoTuttav18.11.191927.11.2005
        51Cathy LarmouthCathy LarmouthTuttav15.07.195304.01.2007
        52Anna Nicole SmithAnna Nicole SmithTuttav28.11.196708.02.2007
        53Christina Carlin-KraftChristina Carlin-KraftTuttav00.00.198222.08.2018
        54Jewgeni JewtuschenkoJewgeni JewtuschenkoTuttav18.07.193201.04.2017
        55Stephanie  AdamsStephanie AdamsTuttav24.07.197018.05.2018
        56Marilyn MonroeMarilyn MonroeTuttav01.06.192605.08.1962
        57Katie MayKatie MayMõttekaaslane16.03.198104.02.2016
        58Bob  GuccioneBob GuccioneMõttekaaslane17.12.193020.10.2010
        59Lisa WelchLisa WelchMõttekaaslane11.11.1960
        60Larry  FlyntLarry FlyntMõttekaaslane01.11.194210.02.2021
        Sildid