Pastāsti par vietu
lv

Raimonds Daudišs

Dzimšanas datums:
24.01.1938
Miršanas datums:
14.09.2012
Kategorijas:
Jurists, Prokurors, Pulkvedis, izmeklētājs
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Rīgas Meža kapi

***

LPSR Prokuratūras darbinieks - izmeklētājs, sevišķi svarīgu lietu izmeklētājs, kadru daļas priekšnieks.

Vecākais justīcijas padomnieks

***

Raimonds Daudišs. Dzimis 1938. gadā. No 1976. līdz 1979. gadam LPSR prokurora palīgs. Uzraudzījis VDK lietas. 1990. gadā pārgājis darbā uz neatkarīgās Latvijas prokuratūru. 2000. gadā pensionējies (sk. LR PA, R. Daudiša personas lieta, 1.-16. lpp.)) Cilvēks pieredzējis. Uzticams. Arī uzstājas labi.

A. Grūtups, Observators

Avoti: Rīgas dome, DD

Nosaukums No Līdz Bildes Valodas
Francijas vēstniecība Latvijas Republikālv

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Valentīns Sebastjans DaukšisDarba biedrs07.03.193723.09.2009
        2Ollerts ZibenisOllerts ZibenisDarba biedrs27.11.195204.07.2012
        3
        Aļģis RaupsDarba biedrs00.00.193830.12.1992
        4
        Miervaldis GailītisDarba biedrs
        5
        Tamāra PahomovaDarba biedrs29.03.192612.01.2022
        6Jānis LovniksJānis LovniksDarba biedrs14.03.195406.01.2009
        7
        Anna BabreDarba biedrs09.11.1936
        8Viktors MajauškisViktors MajauškisDarba biedrs21.05.193918.10.2021
        9Jānis  SkrastiņšJānis SkrastiņšDarba biedrs30.10.194910.07.2021
        10Ilze RodeIlze RodeDarba biedrs21.12.193730.05.1997
        11Andris LīgotnisAndris LīgotnisDarba biedrs24.04.195914.12.1997
        12Guntis GrūtupsGuntis GrūtupsDarba biedrs20.09.193429.06.2020
        13Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        14Haims SandlersHaims SandlersDarba biedrs03.01.192321.01.1993
        15Viktors KoposovsViktors KoposovsDarba biedrs26.06.194900.00.2017
        16Ilgars Zigfrīds ŠepterisIlgars Zigfrīds ŠepterisDarba biedrs11.06.194317.03.2008
        17Jānis  DzenītisJānis DzenītisDarba devējs30.08.192930.11.2001
        Birkas