Pastāsti par vietu
lv

Zigurds Krastiņš

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
17.07.1962
Miršanas datums:
02.10.2018
Kategorijas:
Advokāts (-e), Jurists
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Rīgas kremācijas centrs

Zigurds Krastiņš - zvērināts advokāts/ 
Ilgus gadus strādāja advokāta Andra Grūtupa birojā.
Politiķa Edmunda Krastiņa brālis.

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Gunita PikmaneGunita PikmaneDarba biedrs06.08.197305.03.2021
        2Gints PrankevskisGints PrankevskisDarba biedrs12.07.197521.05.2018
        3Uldis BērziņšUldis BērziņšDarba biedrs16.04.197221.07.2019
        4Pāvels RebenoksPāvels RebenoksDarba biedrs04.08.198020.09.2020
        5Ivars KressIvars KressDarba biedrs00.00.194200.00.2008
        6Ilmārs BišersIlmārs BišersDarba biedrs01.11.193012.05.2011
        7Viktors BrūverisViktors BrūverisDarba biedrs00.00.195905.08.2012
        8Ina IrbeIna IrbeDarba biedrs14.04.196313.09.2015
        9Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        10Jurijs BudanovsJurijs BudanovsDarba biedrs24.11.196310.06.2011
        11Aleksandrs OgurcovsAleksandrs OgurcovsDarba biedrs21.06.193917.02.2017
        12Ainārs RitenbergsAinārs RitenbergsDarba biedrs13.12.194315.06.2007
        13Raimonds BluķisRaimonds BluķisDarba biedrs02.03.195621.02.2002
        14Jānis RozenbergsJānis RozenbergsDarba biedrs16.04.193616.03.2012
        15Ilona SkadiņaIlona SkadiņaDarba biedrs17.02.2000
        16Haralds ĢēģerisHaralds ĢēģerisDarba biedrs00.00.195125.09.1992
        17Mārtiņš BunkusMārtiņš BunkusDarba biedrs21.02.198030.05.2018
        18Ruta BulavaRuta BulavaDarba biedrs21.05.195102.04.2018
        19Rolands KrauzeRolands KrauzeDarba biedrs21.05.193006.11.2016
        20Ruta MarjašaRuta MarjašaDarba biedrs04.02.192729.11.2016
        21Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        22
        Jūlijs ArājsDarba biedrs13.12.192618.08.2012
        23Vija JākobsoneVija JākobsoneDarba biedrs15.11.193431.01.2012
        24Ainārs PlatacisAinārs PlatacisDarba biedrs30.08.196624.05.2010
        25Alberts  PāžeAlberts PāžeDarba biedrs00.11.192328.10.2016
        26Māris PomerancisMāris PomerancisDarba biedrs27.07.196023.11.2020
        27Andrejs KrastiņšAndrejs KrastiņšDarba biedrs06.05.195119.05.2008
        28Gvido ZemriboGvido ZemriboDarba biedrs26.12.193206.08.2021
        29Edmunds TreijsEdmunds TreijsDarba biedrs23.07.195029.10.2012
        Birkas