lt

Hugh Hefneris

Pridėti į asmens nuotrauką!
Gimęs:
09.04.1926
Mires:
27.09.2017
Be žodžių:
Hugh Hefner, Hjū Hefners, Хеф, Хью Марстон Хефнер, Hefs, Hjū Mārstons Hefners, Hjū Mārstons Hefners
Kategorijas:
Antrojo pasaulinio karo dalyvis, TV laidų vedėja, garsiakalbis, Verslininkas, Visuomenės veikėjas
Pilietybė:
 amerikos
Kapinės:
Pierce Brothers Westwood Village Memorial Park Cemetery

Hugh Hefneris (labiau žinomas kaip Hefas; 1926 m. balandžio 9 d. Čikagoje – 2017 m. rugsėjo 27 d. Los Andžele) – erotinio žurnalo "Playboy" vyriausiasis redaktorius.

Šaltiniai: wikipedia.org

Pavadinimas Nuo į Vaizdai Kalbos
Playboy MansionPlayboy Mansionde, en, ua
Legendinis Niujorko naktinis klubas - Studio 54Legendinis Niujorko naktinis klubas - Studio 54de, ee, en, fr, lt, lv, pl, ru

    loading...

        Santykių vardasSantykių tipasGimęsMiresAprašymas
        1Shannon TweedShannon TweedPartneris10.03.1957
        2Patti McGuirePatti McGuireDraugas05.09.1951
        3Mary  CollinsonMary CollinsonDraugas22.07.195222.11.2021
        4Madeleine CollinsonMadeleine CollinsonDraugas22.07.195214.08.2014
        5Pamela BryantPamela BryantDraugas08.02.195904.12.2010
        6Chuck McCannChuck McCannDraugas02.09.193408.04.2018
        7Virginia GordonVirginia GordonDraugas28.10.1936
        8Victor Aubrey Lownes IIIVictor Aubrey Lownes IIIBendradarbis17.04.192811.01.2017
        9Robie MacauleyRobie MacauleyBendradarbis31.05.191920.11.1995
        10Delores WellsDelores WellsBendradarbis17.10.193709.02.2016
        11Marilyn ColeMarilyn ColeBendradarbis07.05.1949
        12Reičel VelšReičel VelšBendradarbis05.09.194015.02.2023
        13Jayne  MansfieldJayne Mansfieldsusipažinęs19.04.193329.06.1967
        14Laris  KingasLaris Kingassusipažinęs19.11.193323.01.2021
        15Carrie FisherCarrie Fishersusipažinęs21.10.195627.12.2016
        16Ashley  MassaroAshley Massarosusipažinęs26.03.197916.05.2019
        17Chelsi SmithChelsi Smithsusipažinęs23.08.197308.09.2018
        18Margaret NolanMargaret Nolansusipažinęs29.10.194305.10.2020
        19Roger  VadimRoger Vadimsusipažinęs26.01.192811.02.2000
        20Marian StaffordMarian Staffordsusipažinęs07.02.193116.08.1984
        21Eve   MeyerEve Meyersusipažinęs13.12.192827.12.1977
        22Marguerite EmpeyMarguerite Empeysusipažinęs29.07.193219.08.2008
        23Janet PilgrimJanet Pilgrimsusipažinęs13.06.193401.05.2017
        24Jackie RainbowJackie Rainbowsusipažinęs06.06.193315.06.1988
        25Vladimiras NabokovasVladimiras Nabokovassusipažinęs22.04.189902.07.1977
        26Alice DenhamAlice Denhamsusipažinęs21.01.192727.01.2016
        27Stella StevensStella Stevenssusipažinęs01.10.193817.02.2023
        28Marla EnglishMarla Englishsusipažinęs04.01.193510.12.2012
        29Ellen StrattonEllen Strattonsusipažinęs09.06.193926.04.2016
        30
        Elsa Sørensensusipažinęs25.03.193418.04.2013
        31Kurt VonnegutKurt Vonnegutsusipažinęs11.11.192211.04.2007
        32Don  AdamsDon Adamssusipažinęs13.04.192325.09.2005
        33Denis  NordenDenis Nordensusipažinęs06.02.192219.09.2018
        34Janet Paula  LupoJanet Paula Luposusipažinęs26.01.195013.11.2017
        35Donyale LunaDonyale Lunasusipažinęs31.08.194517.05.1979
        36Nancy HarwoodNancy Harwoodsusipažinęs17.12.194804.05.2014
        37Pamela  TiffinPamela Tiffinsusipažinęs13.10.194202.12.2020
        38Karen MortonKaren Mortonsusipažinęs03.10.195811.02.2014
        39Bettie PageBettie Pagesusipažinęs22.04.192311.12.2008
        40Gail GilmoreGail Gilmoresusipažinęs04.10.193702.03.2014
        41Farrah FawcettFarrah Fawcettsusipažinęs02.02.194725.06.2009
        42Linné AhlstrandLinné Ahlstrandsusipažinęs01.07.193018.01.1967
        43Ilse TaurinsIlse Taurinssusipažinęs29.08.1933
        44Shannen DohertyShannen Dohertysusipažinęs12.04.197113.07.2024
        45Sally ToddSally Toddsusipažinęs07.06.193421.11.2022
        46Marilyn Ardith JordanMarilyn Ardith Jordansusipažinęs05.11.193123.12.2006
        47Donna Michelle RonneDonna Michelle Ronnesusipažinęs08.12.194509.04.2004
        48Rėjus BredberisRėjus Bredberissusipažinęs22.08.192005.06.2012
        49Dorothy  StrattenDorothy Strattensusipažinęs28.02.196014.08.1980
        50Jocelyn  BrandoJocelyn Brandosusipažinęs18.11.191927.11.2005
        51Cathy LarmouthCathy Larmouthsusipažinęs15.07.195304.01.2007
        52Anna Nicole SmithAnna Nicole Smithsusipažinęs28.11.196708.02.2007
        53Christina Carlin-KraftChristina Carlin-Kraftsusipažinęs00.00.198222.08.2018
        54Jewgeni JewtuschenkoJewgeni Jewtuschenkosusipažinęs18.07.193201.04.2017
        55Stephanie  AdamsStephanie Adamssusipažinęs24.07.197018.05.2018
        56Marilyn MonroeMarilyn Monroesusipažinęs01.06.192605.08.1962
        57Katie MayKatie MayGrupės16.03.198104.02.2016
        58Bob  GuccioneBob GuccioneGrupės17.12.193020.10.2010
        59Lisa WelchLisa WelchGrupės11.11.1960
        60Larry   FlyntLarry FlyntGrupės01.11.194210.02.2021
        Žymos