lt

Marlon Brando

Pridėti į asmens nuotrauką!
Gimęs:
03.04.1924
Mires:
01.07.2004
Be žodžių:
Marlon Brando, Марлон Брандо, Marlons Brando
Kategorijas:
Aktorius
Pilietybė:
 amerikos
Kapinės:
Nurodykite kapines

Marlonas Brando (1924 m. balandžio 3 d. – 2004 m. liepos 1 d.) – amerikiečių aktorius, dviejų „Oskarų“ laimėtojas, laikomas vienu geriausių XX amžiaus aktorių.

Jo vaidinimo stilius turėjo didelės įtakos jaunajai aktorių kartai, įskaitant James Dean, Paul Newman, Robert De Niro, Al Pacino, Robert Duvall, Sean Penn, Russell Crowe, Jack Nicholson ir ypatingai Johnny Depp.

Šaltiniai: wikipedia.org

Nėra vietos

    loading...

        Santykių vardasSantykių tipasGimęsMiresAprašymas
        1Christian BrandoChristian BrandoSūnus11.05.195826.01.2008
        2Cheyenne BrandoCheyenne BrandoDukra20.02.197016.04.1995
        3Jocelyn  BrandoJocelyn BrandoSesuo18.11.191927.11.2005
        4Tarita TeriipiaTarita TeriipiaŽmona29.12.1941
        5Movita CastanedaMovita CastanedaŽmona12.04.191612.02.2015
        6Anna KashfiAnna KashfiŽmona30.09.193421.08.2015
        7
        Don HanmerSvainis17.10.191924.05.2003
        8Jane FondaJane FondaPartneris21.12.1937
        9Jill  BannerJill BannerPartneris08.11.194608.11.1982
        10Shelley WintersShelley WintersPartneris18.08.192014.01.2006
        11Irene PapasIrene PapasPartneris03.09.192614.09.2022
        12Marilyn MonroeMarilyn MonroePartneris, Draugas, Bendradarbis01.06.192605.08.1962
        13Gloria VanderbiltGloria VanderbiltPartneris20.02.192417.06.2019
        14Зина  РачевскиЗина РачевскиCivilinė žmona01.09.193000.00.1970
        15Cynthia  LynnCynthia LynnCivilinė žmona02.04.193710.03.2014
        16Rita MorenoRita MorenoCivilinė žmona11.12.1931
        17Brigitte BardotBrigitte BardotDraugas28.09.193428.12.2025
        18Roddy McDowallRoddy McDowallDraugas17.09.192803.10.1998
        19Anthony QuinnAnthony QuinnDraugas, Bendradarbis21.04.191503.06.2001
        20Sacheen LittlefeatherSacheen LittlefeatherDraugas14.11.194602.10.2022
        21
        Monica BoyarDraugas20.12.192003.10.2013
        22Elaine StritchElaine StritchMokyklos draugas02.02.192517.07.2014
        23Montgomery CliftMontgomery CliftBendradarbis17.10.192023.07.1966
        24Pier  AngeliPier AngeliBendradarbis19.06.193210.09.1971
        25Christian  MarquandChristian MarquandBendradarbis15.03.192722.11.2000
        26Richard BrightRichard BrightBendradarbis28.06.193718.02.2006
        27Jackie  CooperJackie CooperBendradarbis15.09.192203.05.2011
        28Eli  WallachEli WallachBendradarbis07.12.191524.06.2014
        29Anna MagnaniAnna MagnaniBendradarbis07.03.190826.09.1973
        30Maria SchneiderMaria SchneiderBendradarbis27.03.195203.02.2011
        31Katy JuradoKaty JuradoBendradarbis16.01.192405.07.2002
        32Michael RennieMichael RennieBendradarbis25.08.190910.06.1971
        33Fred ZinnemannFred ZinnemannBendradarbis29.04.190714.03.1997
        34James  GarnerJames GarnerBendradarbis07.04.192819.07.2014
        35John  CazaleJohn CazaleBendradarbis12.08.193512.05.1978
        36Maria  CartaMaria CartaBendradarbis24.06.193422.09.1994
        37Noel NeillNoel NeillBendradarbis25.11.192003.07.2016
        38Abe   VigodaAbe VigodaBendradarbis24.02.192126.01.2016
        39Phyllis  ThaxterPhyllis ThaxterBendradarbis20.11.191914.08.2012
        40Michael Vincente  GazzoMichael Vincente GazzoBendradarbis05.04.192314.02.1995
        41Anita  PallenbergAnita PallenbergBendradarbis25.01.194413.06.2017
        42Joe SpinellJoe SpinellBendradarbis28.10.193613.01.1989
        43Stanley KramerStanley KramerBendradarbis29.09.191319.09.2001
        44Maximilian  SchellMaximilian SchellBendradarbis08.12.193001.02.2014
        45Christopher  ReeveChristopher ReeveBendradarbis25.09.195210.10.2004
        46Edward DmytrykEdward DmytrykBendradarbis04.09.190801.07.1999
        47Grace KellyGrace KellyBendradarbis12.11.192914.09.1982
        48Nicoletta  MachiavelliNicoletta MachiavelliBendradarbis01.08.194415.11.2015
        49Glenn FordGlenn FordBendradarbis01.05.191630.08.2006
        50Eva Marie SaintEva Marie SaintBendradarbis04.07.192406.10.2026
        51Francine YorkFrancine YorkBendradarbis26.08.193606.01.2017
        52James CaanJames CaanBendradarbis26.03.194006.07.2022
        53Bernardo  BertolucciBernardo BertolucciBendradarbis16.03.194126.11.2018
        54Sterling HaydenSterling HaydenBendradarbis26.03.191623.05.1986
        55Klaudija KardinaleKlaudija KardinaleBendradarbis15.04.193823.09.2025
        56Machiko  KyōMachiko KyōBendradarbis25.03.192412.05.2019
        57Doris  DayDoris DayBendradarbis03.04.192213.05.2019
        58Thelma LeedsThelma LeedsBendradarbis18.12.191027.05.2006
        59Carmen ArgenzianoCarmen ArgenzianoBendradarbis27.10.194310.02.2019
        60Carmine CaridiCarmine CaridiBendradarbis23.01.193429.05.2019
        61Al  LettieriAl LettieriBendradarbis24.02.192818.10.1975
        62Donald SutherlandDonald SutherlandBendradarbis17.07.193520.06.2024
        63Pina PellicerPina PellicerBendradarbis03.04.193404.12.1964
        64Alberto   GrimaldiAlberto GrimaldiBendradarbis28.03.192523.01.2021
        65Mae  WestMae WestBendradarbis17.08.189322.11.1980
        66Morgana KingMorgana KingBendradarbis04.06.193022.03.2018
        67Kim  HunterKim HunterBendradarbis12.11.192211.09.2002
        68Julie AdamsJulie Adamssusipažinęs17.10.192603.02.2019
        69Laris  KingasLaris Kingassusipažinęs19.11.193323.01.2021
        70Muhammad AliMuhammad Alisusipažinęs17.01.194203.06.2016
        71George  BarrisGeorge Barrissusipažinęs14.06.192230.09.2016
        72Nita BieberNita Biebersusipažinęs18.07.192604.02.2019
        73Gato BarbieriGato Barbierisusipažinęs28.11.193202.04.2016
        74Art ShayArt Shaysusipažinęs31.03.192228.04.2018
        75
        Peter Baschsusipažinęs23.09.192115.03.2004
        76Whitney HoustonWhitney Houstonsusipažinęs09.08.196311.02.2012
        77Geraldine PageGeraldine Pagesusipažinęs22.11.192413.06.1987
        78Patricia BosworthPatricia Bosworthsusipažinęs24.04.193302.04.2020
        79Ermanno OlmiErmanno Olmisusipažinęs24.07.193107.05.2018
        80Henry FondaHenry Fondasusipažinęs16.05.190512.08.1982
        81Michael JacksonMichael Jacksonsusipažinęs29.08.195825.06.2009
        82Erwin PiscatorErwin PiscatorMmokytojas17.12.189330.03.1966
        83Lee  StrasbergLee StrasbergMmokytojas17.11.190117.02.1982
        84Ervīns PiskatorsErvīns PiskatorsMmokytojas17.12.189330.03.1966
        85Stella  AdlerStella AdlerMmokytojas10.02.190121.12.1992
        86Edward RobinsonEdward RobinsonPriešininkas12.12.189326.01.1973
        87Konstantinas StanislavskisKonstantinas StanislavskisStabas17.01.186307.08.1938

        17.04.1924 | Metro-Goldwyn-Mayer Studios was founded on this day

        Pridėti atminties

        30.03.1955 | 27th Academy Awards

        Pridėti atminties

        01.11.1955 | Beginning of Vietnam War

        Pridėti atminties

        28.08.1963 | Vašingtonas Maršs par Darbu un Brīvību

        Vašingtonas Maršs par Darbu un Brīvību bija viena no plašākajām cilvēktiesību manifestācijām ASV vēsturē, tas notika 1963. gada 28. augustā. Marša mērķis bija panākt "krāsaino" reālu līdztiesību un izbeigt rasu segregāciju Par spīti valdības dienestu apgalvojumiem, maršā praktiski nepiedalījās komunisti, jo "krāsaino" cilvēktiesību grupu vadītāji apzināti noraidīja jebkādu oficiālu sadarbību ar šiem, pārsvarā no PSRS finansētajiem cilvēktiesību pārkāpējiem, kuri jebkurus nemierus bija gatavi izmantot stāvokļa destabilizācijai.

        Pridėti atminties

        10.06.1964 | Bedtime Story (1964 film)

        Pridėti atminties

        18.09.1968 | Juokinga mergaitė

        yra 1968 m. amerikiečių biografinis miuziklas, kurį režisavo Williamas Wyleris, o scenarijų parašė Isobel Lennart, pritaikydama jį iš savo knygos to paties pavadinimo scenos miuziklui. Filmas pagrindas – laisvai paremta komikės Fanny Brice gyvenimu ir karjera bei jos audringais santykiais su verslininku ir lošėju Nicky Arnsteinu.

        Pridėti atminties

        24.03.1972 | The Godfather is a 1972 American epic crime film

        Pridėti atminties

        27.08.2019 | International Boxing Day

        Pridėti atminties

        Žymos