de

Arkādijs Pancs

Persan haben keine Bilder. Fügen Sie neue Bilder.
Geburt:
20.10.1955
Tot:
29.11.2013
Zusätzliche namen:
Pants
Kategorien:
Arzt, Psychiater, Psychologen
Friedhof:
Geben Sie den Friedhof

Psihoanalītiķis, psihoterapeits un psihiatrs ARKĀDIJS PANCS, Latvijas un starptautisku profesionālo asociāciju biedrs – dalās ar lasītājiem savā pieredzē, novērojumos, domās un jūtās, kas sakrājušās trīsdesmit piecos profesionālās darbības gados.

A. Pancs strādājis par psihiatru un psihoterapeitu, lasījis lekcijas Rīgas Stradiņa Universitātē, strādājis savā ārsta privātpraksē.

Ļoti daudz laika Arkādijs Pancs veltījis arī sabiedriskajām aktivitātēm un psihoanalīzes ideju tuvināšanai mūsu ikdienas dzīvei. Daudzu gadu garumā viņa raksti, intervijas un komentāri publicēti žurnālos Lilit, Una, Santa, Ieva, Klubs, Annas Psiholoģija u. c.

 

“Laime ir iespējama, ciešanas nav obligātas, bet nepatikšanas ir pārejošas,” apgalvo grāmatas autors.

Keine Orte

    loading...

        Keine Termine gesetzt

        Schlagwörter