de

Anna Auzere

Persan haben keine Bilder. Fügen Sie neue Bilder.
Geburt:
05.05.1921
Tot:
24.06.2012
Patronym:
Jūlijs
Mädchenname:
Pētersone
Kategorien:
, Arzt, Künstler
Nationalitäten:
 lette
Friedhof:
Cimetière de la Forêt (Riga)

Dzimusi rakstnieka Jūlija Pētersona ģimenē.

Rīgas Franču beigusi Latvijas Mākslas akadēmiju.

1951.gadā Ņujorkā precējusies ar Valentīnu Auzeru. Meita Ilze Auzere.

Trimdā ASV gleznoja dekorācijas un veidoja kostīmus latviešu teātra uzvedumiem. Vairāk nekā 20 gadus kā mākslas terapeite strādāja ar garīgi atpalikušajiem un psihiiski slimajiem.

Ursache: Rīgas dome

Keine Orte

    loading...

        NameBeziehungGeburtTotBeschreibung
        1Jūlijs PētersonsJūlijs PētersonsVater19.11.188008.08.1945
        2Eiženija PētersoneEiženija PētersoneMutter00.00.188430.09.1956
        3Pēteris PētersonsPēteris PētersonsBrüder24.05.192309.10.1998
        4Valentīns AuzersValentīns AuzersEhemann02.02.190718.08.1988
        5
        Emma KupčeTante00.00.188309.12.1961
        6Ida BelkeIda BelkeTante00.00.188800.05.1973
        7Uģis PētersonsUģis PētersonsNeffe01.11.195901.04.1971
        8
        Fricis AuzersSchwiegervater00.00.1949
        9
        Eleonora PētersoneSchwägerin01.10.192509.10.1998
        10Kristīne PētersonsKristīne PētersonsGroßmutter00.00.185714.08.1934
        11Kārlis AuškāpsKārlis AuškāpsRelative04.09.197223.09.2018
        12Kārlis AuškāpsKārlis AuškāpsRelative28.07.194710.12.2017
        13Raimonds AuškāpsRaimonds AuškāpsRelative27.04.195205.08.2024
        14Amarillis LieknaAmarillis LieknaFreund14.08.192127.01.2004
        15Tatjana SutaTatjana SutaMitschüler28.03.192310.06.2004
        16Biruta BaumaneBiruta BaumaneKommilitone06.06.192221.01.2017

        Keine Termine gesetzt

        Schlagwörter