Pastāsti par vietu
lv

Verēna Guna Bērziņa

Pievieno šai personai bildi!

Verēna Bērziņa - Latvijas Televīzijas ilggadēja darbiniece, redaktore. Darba gaitas sāka 1966.gadā Bērnu raidījumu redakcijā.

Mazmeita - Gerda.

Avoti: diena.lv

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Kārlis BērziņšKārlis BērziņšTēvs28.05.190226.04.1983
        2Marta BērziņaMarta BērziņaMāte04.04.190225.09.1982
        3Juris BeķerisJuris BeķerisVīrs27.02.194219.08.1991
        4
        Kristīne KamparsTante14.02.189214.02.1976
        5
        Pēteris BērziņšVectēvs16.05.1871
        6
        Anna BērziņaVecāmāte29.03.1875
        7
        Pēteris KļaveisVecvectēvs
        8
        Mariņa KļaveisVecvecmāte
        9Alfrēds VidenieksAlfrēds VidenieksDraugs20.08.190825.06.2002
        10Ausma DūleAusma DūleDraugs19.01.193701.03.2015
        11Milans NapravniksMilans NapravniksDraugs28.05.193127.10.2017
        12Valdis ČukursValdis ČukursDarba biedrs19.02.192604.10.2009
        13Mārīte BalodeMārīte BalodeDarba biedrs06.02.195226.10.2018
        14Ivars ĶezbersIvars ĶezbersDarba biedrs30.03.194423.04.1997
        15Gerda Riekstiņa SinkevičaGerda Riekstiņa SinkevičaDarba biedrs07.08.193305.02.2013
        16Brigita ZeltkalneBrigita ZeltkalneDarba biedrs29.12.193706.06.2014
        17Laimdota RoneLaimdota RoneDarba biedrs20.10.193007.07.2006
        18Biruta Velta DzelzkalējaBiruta Velta DzelzkalējaDarba biedrs04.10.2022
        19Žanete  JurjāneŽanete JurjāneDarba biedrs15.12.194212.01.1996
        20Dace DūzeDace DūzeDarba biedrs18.08.195227.02.2013
        21Aivis FreidenfeldsAivis FreidenfeldsPaziņa13.05.196923.04.2019
        22Rolands TjarveRolands TjarveStudents20.03.196611.04.2020
        Birkas