Pastāsti par vietu
lv

Hjū Hefners

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
09.04.1926
Miršanas datums:
27.09.2017
Pirmslaulību (cits) uzvārds:
Hjū Mārstons Hefners
Papildu vārdi:
Hugh Hefner, Хеф, Хью Марстон Хефнер, Hefs
Kategorijas:
2. Pasaules kara dalībnieks, Sabiedrisks darbinieks, TV seja, diktors, Uzņēmējs
Tautība:
 amerikānis
Kapsēta:
Pierce Brothers Westwood Village Memorial Park Cemetery

Hjū Mārstons Hefners bija amerikāņu žurnālu izdevējs, Playboy žurnāla dibinātājs un galvenais redaktors, Playboy Enterprises vadītājs.

Strādājis žurnālā Esquire, tomēr pameta darbu tur 1952. gada janvārī, kad viņam netika paaugstināta alga par pieciem dolāriem.

1953. gadā ieguvis naudu no investoriem, mātes un bankas aizdevuma, lai sāktu izdot žurnālu Playboy, ko sākotnēji bija ieplānots saukt par Stag Party.

Žurnāla pirmajā izdevumā, kas tika izdots 1953. gada decembrī, tika iekļautas Merilinas Monro kailfoto no 1949. gada fotosesijas.

Dzīvoja Playboy savrupmājā, Losandželosā, Kalifornijā.

Bija trīs reizes precējies, kopumā viņam četri bērni.

Bieži tēlojis epizodiskas lomas dažādās filmās. Viņa vārdā ir nosaukta baltastes trušu pasuga Sylvilagus palustris hefneri

Avoti: wikipedia.org

Nosaukums No Līdz Bildes Valodas
Playboy MansionPlayboy Mansionde, en, ua
Ņujorkas naktsklubs "Studio 54"Ņujorkas naktsklubs "Studio 54"de, ee, en, fr, lt, lv, pl, ru

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Shannon TweedShannon TweedPartneris10.03.1957
        2Virginia GordonVirginia GordonDraugs28.10.1936
        3Elke ZommereElke ZommereDraugs05.11.194028.10.2026
        4Patti McGuirePatti McGuireDraugs05.09.1951
        5Mary CollinsonMary CollinsonDraugs22.07.195222.11.2021
        6Pamela BryantPamela BryantDraugs08.02.195904.12.2010
        7Madeleine CollinsonMadeleine CollinsonDraugs22.07.195214.08.2014
        8Chuck McCannChuck McCannDraugs02.09.193408.04.2018
        9Rakvela VelšaRakvela VelšaDarba biedrs05.09.194015.02.2023
        10Marilyn ColeMarilyn ColeDarba biedrs07.05.1949
        11Delores WellsDelores WellsDarba biedrs17.10.193709.02.2016
        12Robie MacauleyRobie MacauleyDarba biedrs31.05.191920.11.1995
        13Victor Aubrey Lownes IIIVictor Aubrey Lownes IIIDarba biedrs17.04.192811.01.2017
        14Betija PeidžaBetija PeidžaPaziņa22.04.192311.12.2008
        15Rožē  VadimsRožē VadimsPaziņa26.01.192811.02.2000
        16Doniela  LunaDoniela LunaPaziņa31.08.194517.05.1979
        17Deniss  NordensDeniss NordensPaziņa06.02.192219.09.2018
        18Kristīne  Karlina - KraftaKristīne Karlina - KraftaPaziņa00.00.198222.08.2018
        19Džeina  MensfīldaDžeina MensfīldaPaziņa19.04.193329.06.1967
        20Alice DenhamAlice DenhamPaziņa21.01.192727.01.2016
        21Marian StaffordMarian StaffordPaziņa07.02.193116.08.1984
        22Īve MeijereĪve MeijerePaziņa13.12.192827.12.1977
        23Marguerite EmpeyMarguerite EmpeyPaziņa29.07.193219.08.2008
        24Dženeta PilgrimaDženeta PilgrimaPaziņa13.06.193401.05.2017
        25Jackie RainbowJackie RainbowPaziņa06.06.193315.06.1988
        26Vladimirs NabokovsVladimirs NabokovsPaziņa22.04.189902.07.1977
        27Cathy LarmouthCathy LarmouthPaziņa15.07.195304.01.2007
        28Marla EnglishMarla EnglishPaziņa04.01.193510.12.2012
        29
        Elsa SørensenPaziņa25.03.193418.04.2013
        30Anna Nikola SmitaAnna Nikola SmitaPaziņa28.11.196708.02.2007
        31Dons  AdamssDons AdamssPaziņa13.04.192325.09.2005
        32Čelsija  SmitaČelsija SmitaPaziņa23.08.197308.09.2018
        33Pamela  TiffinaPamela TiffinaPaziņa13.10.194202.12.2020
        34Ashley  MassaroAshley MassaroPaziņa26.03.197916.05.2019
        35Rejs BredberijsRejs BredberijsPaziņa22.08.192005.06.2012
        36Ilze TauriņšIlze TauriņšPaziņa29.08.1933
        37Marilyn Ardith JordanMarilyn Ardith JordanPaziņa05.11.193123.12.2006
        38Lerijs  KingsLerijs KingsPaziņa19.11.193323.01.2021
        39Donna Michelle RonneDonna Michelle RonnePaziņa08.12.194509.04.2004
        40Kerija Frensisa  FišereKerija Frensisa FišerePaziņa21.10.195627.12.2016
        41Jevgēņijs JevtušenkoJevgēņijs JevtušenkoPaziņa18.07.193201.04.2017
        42Janet Paula  LupoJanet Paula LupoPaziņa26.01.195013.11.2017
        43Kurts VonnegūtsKurts VonnegūtsPaziņa11.11.192211.04.2007
        44Stella StevensStella StevensPaziņa01.10.193817.02.2023
        45Nancy HarwoodNancy HarwoodPaziņa17.12.194804.05.2014
        46Linné AhlstrandLinné AhlstrandPaziņa01.07.193018.01.1967
        47Karen MortonKaren MortonPaziņa03.10.195811.02.2014
        48Šenena DoertijaŠenena DoertijaPaziņa12.04.197113.07.2024
        49Gail GilmoreGail GilmorePaziņa04.10.193702.03.2014
        50Ellen StrattonEllen StrattonPaziņa09.06.193926.04.2016
        51Dorothy  StrattenDorothy StrattenPaziņa28.02.196014.08.1980
        52Mārgareta NolanaMārgareta NolanaPaziņa29.10.194305.10.2020
        53Jocelyn  BrandoJocelyn BrandoPaziņa18.11.191927.11.2005
        54Sally ToddSally ToddPaziņa07.06.193421.11.2022
        55Fara FosetaFara FosetaPaziņa02.02.194725.06.2009
        56Stephanie  AdamsStephanie AdamsPaziņa24.07.197018.05.2018
        57Merilina MonroMerilina MonroPaziņa01.06.192605.08.1962
        58Katie MayKatie MayDomu biedrs16.03.198104.02.2016
        59Lisa WelchLisa WelchDomu biedrs11.11.1960
        60Bobs GučioneBobs GučioneDomu biedrs17.12.193020.10.2010
        61Larijs  FlintsLarijs FlintsDomu biedrs01.11.194210.02.2021
        Birkas