de

Viktors Dinēvičs

Persan haben keine Bilder. Fügen Sie neue Bilder.
Geburt:
25.02.1933
Tot:
05.05.2018
Kategorien:
, Deputat, Parlamentsabgeordnete, Professor, Rektor
Nationalitäten:
 lette
Friedhof:
Geben Sie den Friedhof

Viktors Dinēvičs dzimis 25.02.1933. gadā, miris 05.05.2018.gadā

Avots: Diena, 2018, maijs

Ievēlēts no saraksta "Demokrātiskā partija Saimnieks"

Darbība 6. Saeimas frakcijās:
Demokrātiskās partijas Saimnieks frakcija

Dzimis 1933. gadā, precējies
Dzīvesvieta: Rīga
Darba vieta un amats (pirms darbības 6. Saeimā): Latvijas Tautsaimniecības vadītāju un speciālistu valsts institūts, rektors, profesors
Beidzis šādas mācību iestādes (beigšanas gads, specialitāte): Latvijas Valsts universitāte (1956. g., fizika); Rīgas Tehniskā universitāte (1993. g., ekonomikas doktors)

Darbība 6. Saeimas komisijās (1998. g. oktobrī):
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

G-24 kredītu izvērtēšanas apakškomisija

Latvijas - Itālijas parlamentārā atbalsta grupa
Latvijas - Ķīnas parlamentu sadarbības grupa
Latvijas - Polijas parlamentu sadarbības grupa

Keine Orte

    loading...

        NameBeziehungGeburtTotBeschreibung
        1Voldemārs LediņšVoldemārs LediņšVater26.02.190522.08.1992
        2Viktorija LediņaViktorija LediņaMutter26.03.191108.01.1976
        3
        Alberts LediņšOnkel00.00.1919
        4
        Kārlis LediņšOnkel00.00.189700.00.1919
        5
        Andrejs LediņšGroßvater00.00.186700.00.1910
        6Imants DaudišsImants DaudišsArbeitskollege15.08.194514.04.2002
        7Ingrīda Ūdre-LatimiraIngrīda Ūdre-LatimiraArbeitskollege14.11.195813.07.2024
        8Vents BalodisVents BalodisArbeitskollege19.11.196317.05.2023
        9Inese BirznieceInese BirznieceArbeitskollege25.05.195127.10.2022
        10Oskars GrīgsOskars GrīgsArbeitskollege20.01.194321.04.2017
        11Ruta MariashRuta MariashArbeitskollege04.02.192729.11.2016
        12Roberts JurdžsRoberts JurdžsArbeitskollege11.04.196309.12.2002
        13Pēteris TabūnsPēteris TabūnsArbeitskollege20.01.193719.09.2020
        14Juris ZakisJuris ZakisArbeitskollege04.11.193619.07.2017
        15Oļģerts DunkersOļģerts DunkersArbeitskollege11.02.193210.09.1997
        16Ervids GrinovskisErvids GrinovskisArbeitskollege15.01.192517.03.2004
        17Viktors KalnbērzsViktors KalnbērzsArbeitskollege02.07.192819.06.2021
        18Pauls  PutniņšPauls PutniņšArbeitskollege12.11.193701.12.2018
        19Anna   SeileAnna SeileArbeitskollege27.09.193919.06.2019
        20Juris SinkaJuris SinkaArbeitskollege04.05.192703.04.2001
        21Māris GrīnblatsMāris GrīnblatsArbeitskollege05.01.195514.03.2021
        22Gundars ValdmanisGundars ValdmanisArbeitskollege08.10.194001.01.2005
        23Paulis  KļaviņšPaulis KļaviņšArbeitskollege01.03.192827.01.2016
        24Leonards StašsLeonards StašsArbeitskollege15.01.192927.01.2000
        25Andrejs KrastiņšAndrejs KrastiņšArbeitskollege06.05.195119.05.2008
        26Leopolds OzoliņšLeopolds OzoliņšArbeitskollege26.06.193711.01.2021
        27Ivars ĶezbersIvars ĶezbersArbeitskollege30.03.194423.04.1997
        28Valdis KrisbergsValdis KrisbergsArbeitskollege31.01.194426.09.2018
        29Aristids J LambergsAristids J LambergsArbeitskollege07.07.193423.06.2010
        30Ojars  GrinbergsOjars GrinbergsArbeitskollege19.11.194222.04.2016
        31Modris  LujānsModris LujānsArbeitskollege05.02.196424.08.2022
        32Romanas  ApsitisRomanas ApsitisArbeitskollege13.02.193917.02.2022
        33Jānis MauliņšJānis MauliņšArbeitskollege16.06.193312.06.2009
        34Jānis StraumeJānis StraumeArbeitskollege27.08.196210.07.2024
        35Aida PrēdeleAida PrēdeleArbeitskollege29.11.195019.07.2015
        36Rihards PīksRihards PīksArbeitskollege31.12.194107.09.2026
        37Ilmārs BišersIlmārs BišersArbeitskollege01.11.193012.05.2011
        Schlagwörter