de

Uldis Pūcītis

Persan haben keine Bilder. Fügen Sie neue Bilder.
Geburt:
15.04.1937
Tot:
14.12.2000
Zusätzliche namen:
Uldis Pūcītis, Pulis, Улдис Пуцитис, Улдис Пуцитис, Pucitis
Kategorien:
Schauspieler
Nationalitäten:
 lette
Friedhof:
Cimetière de la Forêt (Riga)

Uldis Pūcītis (15. aprill 1937 Ranka vald (Cēsise maakond; praegu Gulbene piirkond) – 14. detsember 2000 Riia) oli läti näitleja.

1960. aastal lõpetas ta Läti Riikliku Konservatooriumi Teatriteaduskonna. Töötas aastatel 1960–1962 Liepāja Draamateatris,1964–1973 Läti Kunstiteatris, 1962–1964 ja 1973–1992 Läti Noorsooteatris. Mängis alates 1959. aastast paljudes filmides. Muuhulgas on Uldis Pūcītis mänginud ka "Tallinnfilmi" filmides "Maaletulek" Reinu rolli ja ""Hukkunud Alpinisti" hotell" inspektor Glebsky rolli.

Tema lapselaps on tennisist Ernests Gulbis.

Ursache: timenote.info, barikadopedija.lv, aizpute.lv, wikipedia.org

Keine Orte

    loading...

        NameBeziehungGeburtTotBeschreibung
        1
        Jānis PūcītisVater27.05.1899
        2
        Anna PūcīteMutter03.10.190200.00.1974
        3
        Ilgvars PūcītisBrüder00.00.194300.00.1981
        4
        Elmārs PūcītisBrüder00.00.193417.05.1996
        5Ainārs GulbisAinārs GulbisSchwiegersohn30.11.195906.12.2024
        6Tālivaldis MacijevskisTālivaldis MacijevskisArbeitskollege16.07.192612.06.1981
        7Alfons KalpaksAlfons KalpaksArbeitskollege24.08.192720.02.2004
        8Astrīda   KairišaAstrīda KairišaArbeitskollege08.04.194113.01.2021
        9Gunārs  CilinskisGunārs CilinskisArbeitskollege23.05.193125.07.1992
        10Astrīda GulbeAstrīda GulbeArbeitskollege16.07.192904.12.2018
        11Imants SkrastiņšImants SkrastiņšArbeitskollege12.04.194109.09.2019
        12Uldis VazdiksUldis VazdiksArbeitskollege27.05.194105.05.2006
        13Benita OzoliņaBenita OzoliņaArbeitskollege29.07.190315.09.1984
        14Edgars LiepiņšEdgars LiepiņšArbeitskollege17.12.192913.09.1995
        15Velta LīneVelta LīneArbeitskollege28.08.192331.12.2012
        16Aleksandrs LeimanisAleksandrs LeimanisArbeitskollege17.09.191317.06.1990
        17Valentīns SkulmeValentīns SkulmeArbeitskollege21.04.192212.09.1989
        18Kārlis SebrisKārlis SebrisArbeitskollege18.02.191412.01.2009
        19Antra LiedskalniņaAntra LiedskalniņaArbeitskollege22.10.193020.04.2000
        20Lilita BerziniaLilita BerziniaArbeitskollege17.07.190327.05.1983
        21Lujs ŠmitsLujs ŠmitsArbeitskollege03.02.190704.02.1985
        22Viktors  LorencsViktors LorencsArbeitskollege30.07.192726.01.1992
        23Andris MekšsAndris MekšsArbeitskollege07.01.194102.03.2018
        24Ēvalds ValtersĒvalds ValtersArbeitskollege02.04.189426.09.1994
        25Boriss PraudiņšBoriss PraudiņšArbeitskollege10.09.190824.01.1975
        26Vera BaļunaVera BaļunaArbeitskollege, Lehrer18.09.190417.04.1978
        27Leons  KrivānsLeons KrivānsArbeitskollege17.04.193807.11.2020
        28Harijs LiepiņšHarijs LiepiņšArbeitskollege15.12.192703.08.1998
        29Lembit UlfsakLembit UlfsakArbeitskollege04.07.194722.03.2017
        30Dina KupleDina KupleArbeitskollege01.04.193001.05.2010
        31Marģeris  ZariņšMarģeris ZariņšArbeitskollege24.05.191027.02.1993
        32Artūrs DimitersArtūrs DimitersArbeitskollege27.04.191501.11.1986
        33Haralds TopsisHaralds TopsisArbeitskollege24.09.191409.12.1989
        34Tālivaldis ĀboliņšTālivaldis ĀboliņšArbeitskollege11.02.193218.05.1991
        35Jānis VītoliņšJānis VītoliņšArbeitskollege21.10.193720.12.2000
        36Vera SingajevskaVera SingajevskaArbeitskollege28.04.192326.04.2014
        37Arnolds MilbretsArnolds MilbretsArbeitskollege27.10.190521.09.1968
        38Mārtiņš Oskars KleinsMārtiņš Oskars KleinsArbeitskollege17.12.193815.06.2014
        39Zigurds VītolsZigurds VītolsArbeitskollege03.07.193327.06.2003
        40Aloizs BrenčsAloizs BrenčsArbeitskollege06.06.192929.10.1998
        41Harijs OzolsHarijs OzolsArbeitskollege10.11.196325.05.2015
        42Ērika FerdaĒrika FerdaArbeitskollege24.06.191426.10.1997
        43Gļebs  KorotejevsGļebs KorotejevsArbeitskollege01.06.192523.07.2018
        44Harijs KukelsHarijs KukelsArbeitskollege21.08.194106.11.2014
        45Mārtiņš VērdiņšMārtiņš VērdiņšArbeitskollege31.08.189827.01.1979
        46Борис ХимичевБорис ХимичевArbeitskollege12.01.193314.09.2014
        47Nikolajs MūrnieksNikolajs MūrnieksArbeitskollege14.09.190426.04.1977
        48Gediminas  KarkaGediminas KarkaArbeitskollege26.11.192207.05.1991
        49Āris Jānis RozentālsĀris Jānis RozentālsArbeitskollege06.04.193803.01.2019
        50Jānis GrantiņšJānis GrantiņšArbeitskollege07.06.190925.10.1974
        51Andrejs  ŽagarsAndrejs ŽagarsArbeitskollege16.10.195826.02.2019
        52Vyacheslav  ShalevichVyacheslav ShalevichArbeitskollege27.05.193421.12.2016
        53Helga DancbergaHelga DancbergaArbeitskollege18.11.194117.11.2019
        54Leonīds LeimanisLeonīds LeimanisArbeitskollege16.04.191006.07.1974
        55Maija SperaMaija SperaArbeitskollege17.07.191417.06.2008
        56Elvīra LeimaneElvīra LeimaneArbeitskollege10.03.191800.00.2007
        57Rihards PīksRihards PīksArbeitskollege31.12.194107.09.2026
        58Vija   ArtmaneVija ArtmaneArbeitskollege21.08.192911.10.2008
        59Mairita GulbeMairita GulbeArbeitskollege25.12.194615.11.2023
        60Mudīte ŠneidereMudīte ŠneidereArbeitskollege29.04.193411.11.2023
        61Baiba IndriksoneBaiba IndriksoneArbeitskollege22.02.193214.05.2024
        62Ausma  Ziedone-KantāneAusma Ziedone-KantāneArbeitskollege10.11.194129.05.2022
        63Rolands  KalniņšRolands KalniņšArbeitskollege09.05.192217.05.2022
        64Zigfrīds RudusānsZigfrīds RudusānsArbeitskollege20.07.193720.12.1999
        65Gunārs StūrisGunārs StūrisArbeitskollege23.02.193818.05.2009
        66Guntis  SkrastiņšGuntis SkrastiņšArbeitskollege27.07.195411.10.2021
        67
        Eigino OškalnsBekanntschaft14.07.193019.09.2009
        68Pēteris PētersonsPēteris PētersonsGleichgesinnte24.05.192309.10.1998
        Schlagwörter