Pastāsti par vietu
lv

Ināra Ādamsone

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
06.09.1962
Miršanas datums:
28.10.2021
Apglabāšanas datums:
01.11.2021
Kategorijas:
Docents, Zinātņu doktors, Ārsts
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

P. Stradiņa Klīniskās slimnīcas nefroloģe un Hemodialīzes nodaļas vadītāja.

Viņas zinātniski pētnieciskā darbība bija saistīta ar kalcija vielmaiņu, D vitamīnu un osteoporozi. 2000.gadā absolvēta doktorantūra nefroloģijā un iegūts medicīnas zinātņu doktora grāds.

Nosaukums No Līdz Bildes Valodas
Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca 30.01.2002lv

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Uldis KalniņšDarba biedrs27.12.194623.12.2004
        2Anatolijs BļugersAnatolijs BļugersDarba biedrs08.07.192621.07.2007
        3
        Jānis SokolovsDarba biedrs13.12.194318.01.2017
        4Boriss TeterevsBoriss TeterevsDarba biedrs05.11.195321.09.2019
        5Jānis OzoliņšJānis OzoliņšDarba biedrs12.11.193831.08.2008
        6Rasma PlatupaRasma PlatupaDarba biedrs23.05.191801.07.2009
        7Ligita ErhardeLigita ErhardeDarba biedrs10.12.194625.10.2013
        8Arnis VīksnaArnis VīksnaDarba biedrs25.02.194225.04.2018
        9Leopolds OzoliņšLeopolds OzoliņšDarba biedrs26.06.193711.01.2021
        10Viktors KoposovsViktors KoposovsDarba biedrs26.06.194900.00.2017
        11Osvalds RupaisOsvalds RupaisDarba biedrs23.04.189615.06.1975
        12Olevs KajuOlevs KajuDarba biedrs13.12.196427.07.2019
        13Imants PrēdelisImants PrēdelisDarba biedrs01.01.195020.05.2018
        14Gita ValtenbergaGita ValtenbergaDarba biedrs28.11.196721.11.2016
        15
        Haralds AideDarba biedrs22.06.194012.11.2002
        16Ieva  VāneIeva VāneDarba biedrs16.10.194424.04.2009
        17Irēna LubinskaIrēna LubinskaDarba biedrs20.08.192921.02.2014
        18Āris AudersĀris AudersDarba biedrs10.02.196212.07.2017
        19Sergejs TruškovsSergejs TruškovsDarba biedrs01.09.197112.12.2013
        20Ilgvars GrieziņšIlgvars GrieziņšDarba biedrs07.11.193821.01.1991
        21Emīls BraunbergsEmīls BraunbergsDarba biedrs06.08.193100.00.2018
        22Sarmīte BaltkājeSarmīte BaltkājeDarba biedrs01.10.193329.03.2017
        23Ilmārs LazovskisIlmārs LazovskisDarba biedrs19.11.193119.10.2003
        24Guntars PupelisGuntars PupelisDarba biedrs21.01.2020
        25
        Edgars MednisDarba biedrs24.08.198401.03.2006
        26Vilma MedneVilma MedneDarba biedrs01.01.195307.10.2017
        27
        Inta CēbereDarba biedrs04.10.194217.11.2014
        28Olafs RadziņšOlafs RadziņšDarba biedrs01.03.192910.04.1991
        29
        Aina TāreDarba biedrs25.09.194414.05.1998
        30Anna LediņaAnna LediņaDarba biedrs12.07.194412.02.2017
        31
        Henriks RundsDarba biedrs08.10.193309.11.2008
        32Zaiga KalniņaZaiga KalniņaDarba biedrs29.04.195728.01.2019
        33
        Rasma CeplīteDarba biedrs02.11.192600.08.2020
        34Jānis VolkolakovsJānis VolkolakovsDarba biedrs04.07.197030.10.2021

        Nav norādīti notikumi

        Birkas