Pastāsti par vietu
lv

Ivars Kress

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
00.00.1942
Miršanas datums:
00.00.2008
Tēva vārds:
Eduards
Kategorijas:
Advokāts (-e), Jurists, Tiesnesis
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Dzimis Eduarda un Zentas Kresu ģimenē. Tēvs dzimis Jelgavā 01.1915, miris ASV  08.2012.

Pēc kara ģimenē ienāca patēvs.

Beidzis Rīgas 3.vidusskolu (1961.g.), Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti.

Basketbols bija viņa aizraušanās, spēlēja, bija tiesnesis u.c.amatos.

Otrā laulība ar Initu Kresu, dz. Rītiņa, dēls - Eduards Kress.

Avoti: geni.com

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Haralds ĢēģerisHaralds ĢēģerisDraugs, Darba biedrs00.00.195125.09.1992
        2Reinis DubultsReinis DubultsSkolasbiedrs00.00.194300.00.2005
        3Alvils  GulbisAlvils GulbisDarba biedrs17.04.193627.02.2021
        4Zigurds KrastiņšZigurds KrastiņšDarba biedrs17.07.196202.10.2018
        5Māris PomerancisMāris PomerancisDarba biedrs27.07.196023.11.2020
        6Aivars NiedreAivars NiedreDarba biedrs29.01.193115.01.2018
        7Ainārs RitenbergsAinārs RitenbergsDarba biedrs13.12.194315.06.2007
        8Ilmārs BišersIlmārs BišersDarba biedrs01.11.193012.05.2011
        9Alberts  PāžeAlberts PāžeDarba biedrs00.11.192328.10.2016
        10
        Heronims GreitānsDarba biedrs04.11.193130.09.2004
        11Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        12Vija JākobsoneVija JākobsoneDarba biedrs15.11.193431.01.2012
        13Ilona SkadiņaIlona SkadiņaDarba biedrs17.02.2000
        14Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        15Raimonds BluķisRaimonds BluķisDarba biedrs02.03.195621.02.2002
        16Gvido ZemriboGvido ZemriboDarba biedrs26.12.193206.08.2021
        17Ruta MarjašaRuta MarjašaDarba biedrs04.02.192729.11.2016
        18Jānis RozenbergsJānis RozenbergsDarba biedrs16.04.193616.03.2012
        19Edmunds TreijsEdmunds TreijsDarba biedrs23.07.195029.10.2012
        Birkas