Pastāsti par vietu
lv

Zigurds Krastiņš

Pievieno šai personai bildi!
Dzimšanas datums:
17.07.1962
Miršanas datums:
02.10.2018
Kategorijas:
Advokāts (-e), Jurists
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Rīgas kremācijas centrs

Zigurds Krastiņš - zvērināts advokāts/ 
Ilgus gadus strādāja advokāta Andra Grūtupa birojā.
Politiķa Edmunda Krastiņa brālis.

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Gints PrankevskisGints PrankevskisDarba biedrs12.07.197521.05.2018
        2Māris PomerancisMāris PomerancisDarba biedrs27.07.196023.11.2020
        3Gvido ZemriboGvido ZemriboDarba biedrs26.12.193206.08.2021
        4
        Jūlijs ArājsDarba biedrs13.12.192618.08.2012
        5Ainārs PlatacisAinārs PlatacisDarba biedrs30.08.196624.05.2010
        6Ruta BulavaRuta BulavaDarba biedrs21.05.195102.04.2018
        7Ruta MarjašaRuta MarjašaDarba biedrs04.02.192729.11.2016
        8Viktors BrūverisViktors BrūverisDarba biedrs00.00.195905.08.2012
        9Ilona SkadiņaIlona SkadiņaDarba biedrs17.02.2000
        10Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        11Jurijs BudanovsJurijs BudanovsDarba biedrs24.11.196310.06.2011
        12Aleksandrs OgurcovsAleksandrs OgurcovsDarba biedrs21.06.193917.02.2017
        13Ainārs RitenbergsAinārs RitenbergsDarba biedrs13.12.194315.06.2007
        14Raimonds BluķisRaimonds BluķisDarba biedrs02.03.195621.02.2002
        15Haralds ĢēģerisHaralds ĢēģerisDarba biedrs00.00.195125.09.1992
        16Mārtiņš BunkusMārtiņš BunkusDarba biedrs21.02.198030.05.2018
        17Ina IrbeIna IrbeDarba biedrs14.04.196313.09.2015
        18Rolands KrauzeRolands KrauzeDarba biedrs21.05.193006.11.2016
        19Ivars KressIvars KressDarba biedrs00.00.194200.00.2008
        20Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        21Ilmārs BišersIlmārs BišersDarba biedrs01.11.193012.05.2011
        22Vija JākobsoneVija JākobsoneDarba biedrs15.11.193431.01.2012
        23Uldis BērziņšUldis BērziņšDarba biedrs16.04.197221.07.2019
        24Alberts  PāžeAlberts PāžeDarba biedrs00.11.192328.10.2016
        25Pāvels RebenoksPāvels RebenoksDarba biedrs04.08.198020.09.2020
        26Andrejs KrastiņšAndrejs KrastiņšDarba biedrs06.05.195119.05.2008
        27Gunita PikmaneGunita PikmaneDarba biedrs06.08.197305.03.2021
        28Jānis RozenbergsJānis RozenbergsDarba biedrs16.04.193616.03.2012
        29Uģis GrūbeUģis GrūbeDarba biedrs05.03.195707.04.2022
        30Edmunds TreijsEdmunds TreijsDarba biedrs23.07.195029.10.2012
        Birkas