Pastāsti par vietu
lv

Imants Kozlovskis

Dzimšanas datums:

Miršanas datums:

Kategorijas:
Jurists, Katastrofas upuris, Prokurors, upuris
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Imants Kozlovskis - LPSR Prokuratūras sevišķi svarīgu lietu izmeklētājs.

Traģiski gāja bojā medībās.

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1Viktors MajauškisViktors MajauškisDarba biedrs21.05.193918.10.2021
        2Guntis GrūtupsGuntis GrūtupsDarba biedrs20.09.193429.06.2020
        3Jānis  SkrastiņšJānis SkrastiņšDarba biedrs30.10.194910.07.2021
        4
        Miervaldis GailītisDarba biedrs
        5Ollerts ZibenisOllerts ZibenisDarba biedrs27.11.195204.07.2012
        6Viktors KoposovsViktors KoposovsDarba biedrs26.06.194900.00.2017
        7
        Viktors BusseDarba biedrs00.00.1925
        8Aivars DātavsAivars DātavsDarba biedrs20.12.195011.07.2009
        9Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        10Valdis GrambergsValdis GrambergsDarba biedrs01.09.1982
        11Jānis  DzenītisJānis DzenītisDarba biedrs30.08.192930.11.2001
        12Haims SandlersHaims SandlersDarba biedrs03.01.192321.01.1993
        13Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        14Jānis LovniksJānis LovniksDarba biedrs14.03.195406.01.2009
        Birkas