Pastāsti par vietu
lv

Raimonds Daudišs

Dzimšanas datums:
24.01.1938
Miršanas datums:
14.09.2012
Kategorijas:
Jurists, Prokurors, Pulkvedis, izmeklētājs
Tautība:
 latvietis
Kapsēta:
Rīgas Meža kapi

***

LPSR Prokuratūras darbinieks - izmeklētājs, sevišķi svarīgu lietu izmeklētājs, kadru daļas priekšnieks.

Vecākais justīcijas padomnieks

***

Raimonds Daudišs. Dzimis 1938. gadā. No 1976. līdz 1979. gadam LPSR prokurora palīgs. Uzraudzījis VDK lietas. 1990. gadā pārgājis darbā uz neatkarīgās Latvijas prokuratūru. 2000. gadā pensionējies (sk. LR PA, R. Daudiša personas lieta, 1.-16. lpp.)) Cilvēks pieredzējis. Uzticams. Arī uzstājas labi.

A. Grūtups, Observators

Avoti: Rīgas dome, DD

Nosaukums No Līdz Bildes Valodas
Francijas vēstniecība Latvijas Republikālv

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Valentīns Sebastjans DaukšisDarba biedrs07.03.193723.09.2009
        2Ollerts ZibenisOllerts ZibenisDarba biedrs27.11.195204.07.2012
        3
        Aļģis RaupsDarba biedrs00.00.193830.12.1992
        4Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        5Jāzeps AncānsJāzeps AncānsDarba biedrs13.06.192529.10.2022
        6
        Tamāra PahomovaDarba biedrs29.03.192612.01.2022
        7Jānis LovniksJānis LovniksDarba biedrs14.03.195406.01.2009
        8
        Anna BabreDarba biedrs09.11.1936
        9Viktors MajauškisViktors MajauškisDarba biedrs21.05.193918.10.2021
        10Jānis  SkrastiņšJānis SkrastiņšDarba biedrs30.10.194910.07.2021
        11Ilze RodeIlze RodeDarba biedrs21.12.193730.05.1997
        12Andris LīgotnisAndris LīgotnisDarba biedrs24.04.195914.12.1997
        13Guntis GrūtupsGuntis GrūtupsDarba biedrs20.09.193429.06.2020
        14Haims SandlersHaims SandlersDarba biedrs03.01.192321.01.1993
        15
        Miervaldis GailītisDarba biedrs
        16Viktors KoposovsViktors KoposovsDarba biedrs26.06.194900.00.2017
        17Ilgars Zigfrīds ŠepterisIlgars Zigfrīds ŠepterisDarba biedrs11.06.194317.03.2008
        18Jānis  DzenītisJānis DzenītisDarba devējs30.08.192930.11.2001
        Birkas