Pastāsti par vietu
lv

Tamāra Pahomova

Dzimšanas datums:
29.03.1926
Miršanas datums:
12.01.2022
Tēva vārds:
Georgija meita
Papildu vārdi:
Тамара Пахомова
Kategorijas:
Jurists, Prokurors
Kapsēta:
Norādīt kapsētu

Tamāra Pahomova - ilgus gadus strādāja Rīgas pilsētas prokuratūrā kā zonālais prokurors un bija ar pelnītu autoritāti darba kolēģu vidū.

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Viktors BusseDarba biedrs00.00.1925
        2Biruta LozeBiruta LozeDarba biedrs12.05.193213.03.2018
        3
        Valentīns Sebastjans DaukšisDarba biedrs07.03.193723.09.2009
        4Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        5Jānis  SkrastiņšJānis SkrastiņšDarba biedrs30.10.194910.07.2021
        6Viktors KoposovsViktors KoposovsDarba biedrs26.06.194900.00.2017
        7
        Vladimirs LaiviņšDarba biedrs27.10.192300.00.1991
        8Aivars DātavsAivars DātavsDarba biedrs20.12.195011.07.2009
        9Guntis GrūtupsGuntis GrūtupsDarba biedrs20.09.193429.06.2020
        10Ilze RodeIlze RodeDarba biedrs21.12.193730.05.1997
        11Jānis  DzenītisJānis DzenītisDarba biedrs30.08.192930.11.2001
        12Jānis MaizītisJānis MaizītisDarba biedrs18.07.196111.11.2021
        13Valdis GrambergsValdis GrambergsDarba biedrs01.09.1982
        14Jānis LovniksJānis LovniksDarba biedrs14.03.195406.01.2009
        15
        Miervaldis GailītisDarba biedrs
        16Ilgars Zigfrīds ŠepterisIlgars Zigfrīds ŠepterisDarba biedrs11.06.194317.03.2008
        17
        Raimonds DaudišsDarba biedrs24.01.193814.09.2012
        18Haims SandlersHaims SandlersDarba biedrs03.01.192321.01.1993

        Nav norādīti notikumi

        Birkas