de

Briģita Zeimule

Persan haben keine Bilder. Fügen Sie neue Bilder.
Geburt:
23.02.1875
Tot:
18.09.1941
Mädchenname:
Vovere
Nationalitäten:
 lette
Friedhof:
Varakļānu pagasts, Varakļānu kapi I

Donata sieva Brigita, vecmāte, dzimusi 1875.gadā 23.februārī (dzimtais uzvārds Brencāne vai Vovere, izziņas no Madonas un Preiļu arhīviem atšķiras).

Brigitas tēvs Dominiks, māte Marta. Diemžēl kad viņi dzimuši un miruši man neizdevās uzzināt.

Brigita mirusi 1941.gada 18. septembrī no plaušu tuberkulozes, par ko liecina izziņa no miršanas aktu reģistrācijas grāmatas 1941.gada 20. septembrī Galēnu pagastā, ieraksta Nr. 88. Dzīvoja Madžuļos, Sīļukalna pagastā.

Apglabāti Varakļānu draudzes kapos.

Viņiem bija 10 bērni. Tālāk mazs ieskats par bērnu ģimenēm.

Keine Orte

    loading...

        NameBeziehungGeburtTotBeschreibung
        1
        DominiksVater
        2
        MartaMutter
        3Eduards ZeimulsEduards ZeimulsSohn04.03.191826.11.1970
        4Izidors ZeimulsIzidors ZeimulsSohn05.04.191504.12.1969
        5Benedikts ZeimulsBenedikts ZeimulsSohn19.10.190705.12.1972
        6
        Francis ZeimulsSohn23.02.190629.07.1944
        7
        Matīss ZeimulsSohn08.04.189500.00.1961
        8
        Veronika Bojara EriņaTochter29.10.191003.04.1940
        9
        Zuzanna EreleTochter01.06.190900.00.1983
        10Helēna SprūdžaHelēna SprūdžaTochter00.00.190317.05.1948
        11Filimona ZeimuleFilimona ZeimuleTochter20.03.190008.05.1955
        12Donots ZeimulsDonots ZeimulsEhemann00.00.186629.01.1941
        13
        Antons ZeimulisSchwiegervater
        14Aloizs SprūdžsAloizs SprūdžsSchwiegersohn00.00.189100.00.1967
        15
        Staņislavs ErelisSchwiegersohn27.06.189300.00.1961
        16
        Helēna ZeimuleSchwiegertochter07.08.191925.06.1986
        17
        Helēna ZeimuleSchwiegertochter22.03.190500.00.1975
        18
        Helēna ZeimuleSchwiegertochter09.11.189818.05.1978
        19
        Jānis ZeimulsSchwager25.03.189825.03.1898
        20Vincents ZeimulsVincents ZeimulsEnkel06.03.193118.03.1989
        21Aleksandrs SprūdžsAleksandrs SprūdžsEnkel00.00.192901.08.1955
        22
        Roberts ZeimulsEnkel05.09.194901.07.1973
        23
        Melānijs ZeimulsEnkel14.01.193901.09.1978
        24Jānis ZeimulsJānis ZeimulsEnkel12.11.193007.09.2022
        25
        Jānis SprūdžsEnkel00.00.1927
        26Antons SprūdžsAntons SprūdžsEnkel17.05.194824.08.2018
        27
        Aleksandrs ErelsEnkel27.09.193408.11.2011
        28Juris ZeimulsJuris ZeimulsEnkel21.06.195306.12.2017
        29Gunārs ZeimulisGunārs ZeimulisEnkel02.10.196106.08.1972
        30Osvalds ZeimulsOsvalds ZeimulsEnkel14.09.194300.00.1944
        31Andrejs ZeimulsAndrejs ZeimulsEnkel00.00.195700.00.1994
        32Arvīds ZeimulsArvīds ZeimulsEnkel28.02.195000.00.1950
        33Marija CāzereMarija CāzereEnkelin02.10.194209.01.2022
        34
        Valentīna SvilāneEnkelin05.12.194430.11.2021
        35
        Janīna ZeimuleEnkelin00.02.193500.02.1935
        36
        Tekla ZeimuleEnkelin07.04.193314.07.2006
        37
        Leontīne SprūdžaEnkelin00.06.193700.06.1990
        38
        Tekla ŠvirksteEnkelin09.05.194021.10.2006
        39
        Adīda DongaEnkelin10.05.193501.03.2026
        40Otīlija LatkovskaOtīlija LatkovskaEnkelin16.04.194007.02.1994
        41Andris ZeimulisAndris ZeimulisUrenkel00.00.195700.00.1958
        42Janis ZeimulisJanis ZeimulisUrenkel27.04.195327.04.2020
        43
        Ritvars ŠvirkstsUrenkel16.11.197227.03.2024

        Keine Termine gesetzt

        Schlagwörter