Pastāsti par vietu
lv

Rišards Labanovskis

Pievieno šai personai bildi!

Rišards Labanovskis - publicists, tulkotājs, ilggadējs Latvijas TV un radio žurnālists, politiķis, Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris.

Rišards Labanovskis

Ievēlēts no saraksta " Latvijas Sociāldemokrātu apvienība "

Darbība Saeimas frakcijās:

Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) frakcija (no 01.12.98 . līdz 07.01.02.)
Sociāldemokrātu Savienības frakcija (no 07.01.02 . līdz 10.02.04.)
Sociāldemokrātu Savienības frakcija - priekšsēdētāja vietnieks

Uzstāšanās Saeimas sēdēs

Dzimis 1940. gadā, precējies

Dzīvesvieta: Rīga

Beidzis šādas mācību iestādes: 

  • LVU, Vēstures un filoloģijas fakultāte (1963), latviešu valoda un literatūra;
  • Siguldas 1. vidusskola (1958)


Darbība Saeimas komisijās:
..................................................................................................
Ārlietu komisija - priekšsēdētāja biedrs
Pilsonības likuma izpildes komisija
..................................................................................................
Parlamentārā izmeklēšanas komisija, lai noskaidrotu faktus un apstākļus, kas saistīti ar 1991.gada 29.augustā LR AP Prezidija īpaši plnvarotā deputāta Pētera Simsona un PSRS VDK pārstāvju parakstīto slepeno protokolu, kā arī tā nozīmes izvērtēšanai
..................................................................................................
Latvijas - Čečenijas parlamentu sadarbības grupa
Latvijas - Francijas parlamentu sadarbības grupa
Latvijas - Horvātijas parlamentu sadarbības grupa
Latvijas - Krievijas parlamentu sadarbības grupa
Latvijas - Polijas parlamentu sadarbības grupa - priekšsēdētājs
Latvijas - Somijas parlamentu sadarbības grupa
Latvijas - Ukrainas parlamentu sadarbības grupa
Latvijas delegācija Eiropas Padomes Parlamentārajā Asamblejā
Latvijas delegācija Rietumeiropas savienībā
Latvijas nacionālā grupa Starpparlamentu savienībā

Avoti: timenote.info, LR Saeima, barikadopedija.lv

Nav pesaistītu vietu

    loading...

        Saistītās personas vārdsSaitesDzimšanas datumsMiršanas datumsApraksts
        1
        Mečislavs LabanovskisTēvs00.00.190600.00.1991
        2
        Irēna LabanovskaMāte00.00.191616.01.1998
        3
        Juris LabanovskisBrālis05.10.194428.07.2005
        4
        Pēteris LabanovskisBrālis15.06.194910.09.2007
        5
        Česlavs LabanovskisBrālis28.02.194208.06.2018
        6
        Ilze LabanovskaSieva08.12.194104.09.2012
        7Voldemārs ValdmanisVoldemārs ValdmanisSievas/vīra tēvs16.09.190511.12.1966
        8Dagnija AmtmaneDagnija AmtmaneSievas/vīra māte27.04.191218.08.1985
        9
        Helēna LabanovskaSvaine06.12.194627.12.2007
        10
        Leons KibortsVectēvs00.00.1886
        11Viktors SkudraViktors SkudraDarba biedrs10.07.194322.05.2011
        12Juris RītiņšJuris RītiņšDarba biedrs23.02.195228.09.2010
        13Raits ČernajsRaits ČernajsDarba biedrs13.08.194803.03.2018
        14Eduards BerklāvsEduards BerklāvsDarba biedrs15.06.191425.11.2004
        15Jānis LejaJānis LejaDarba biedrs03.01.193322.05.2017
        16Rolands RikardsRolands RikardsDarba biedrs15.12.194203.02.2022
        17Jānis  KrūmiņšJānis KrūmiņšDarba biedrs26.06.195520.04.2021
        18Andrejs CīrulisAndrejs CīrulisDarba biedrs18.10.194623.12.2019
        19Leopolds OzoliņšLeopolds OzoliņšDarba biedrs26.06.193711.01.2021
        20Guntars GrīnblatsGuntars GrīnblatsDarba biedrs17.04.192412.05.2013
        21Roberts MilbergsRoberts MilbergsDarba biedrs15.08.194200.04.2016
        22Māris GrīnblatsMāris GrīnblatsDarba biedrs05.01.195514.03.2021
        23Filips StroganovsFilips StroganovsDarba biedrs28.10.194209.02.2014
        24Aida PrēdeleAida PrēdeleDarba biedrs29.11.195019.07.2015
        25Ruta MarjašaRuta MarjašaDarba biedrs04.02.192729.11.2016
        26Miķelis GruzītisMiķelis GruzītisDarba biedrs29.09.194026.12.2019
        27Aivars BerķisAivars BerķisDarba biedrs24.09.193601.02.2020
        28Leons BojārsLeons BojārsDarba biedrs20.02.193904.07.2013
        29Valērijs  KarpuškinsValērijs KarpuškinsDarba biedrs00.00.194919.10.2014
        30Juris ZaķisJuris ZaķisDarba biedrs04.11.193619.07.2017
        31Leonards StašsLeonards StašsDarba biedrs15.01.192927.01.2000
        32Ivars ĶezbersIvars ĶezbersDarba biedrs30.03.194423.04.1997
        33Imants ZiedonisImants ZiedonisDarba biedrs03.05.193327.02.2013
        34Māris GrīnbergsMāris GrīnbergsDarba biedrs00.00.195814.12.2018
        35Silva GoldeSilva GoldeDarba biedrs04.08.195531.12.2013
        36Aristids LambergsAristids LambergsDarba biedrs07.07.193423.06.2010
        37Uldis KlaussUldis KlaussDarba biedrs09.11.192928.07.2012
        38Teodors EniņšTeodors EniņšDarba biedrs06.12.193424.09.2008
        39Ojārs GrinbergsOjārs GrinbergsDarba biedrs19.11.194222.04.2016
        40Andris LīgotnisAndris LīgotnisDarba biedrs24.04.195914.12.1997
        41Roberts JurdžsRoberts JurdžsDarba biedrs11.04.196309.12.2002
        42Georgs  AndrejevsGeorgs AndrejevsDarba biedrs30.10.193216.07.2022
        43Pauls PutniņšPauls PutniņšDarba biedrs12.11.193701.12.2018
        44Laimdota RoneLaimdota RoneDarba biedrs20.10.193007.07.2006
        45Ojārs Ēriks KalniņšOjārs Ēriks KalniņšDarba biedrs22.10.194914.10.2021
        46Ita KozakevičaIta KozakevičaDarba biedrs03.07.195528.10.1990
        47Aigars JirgensAigars JirgensDarba biedrs02.11.196016.03.2005
        48Aleksejs  VidavskisAleksejs VidavskisDarba biedrs19.09.194301.07.2020
        49Romāns ApsītisRomāns ApsītisDarba biedrs13.02.193917.02.2022
        50Gerda Riekstiņa SinkevičaGerda Riekstiņa SinkevičaDarba biedrs07.08.193305.02.2013
        51Oļegs  BaklānovsOļegs BaklānovsDarba biedrs17.03.193228.07.2021
        52Uldis GravaUldis GravaDarba biedrs01.04.193819.01.2018
        53Oskars GrīgsOskars GrīgsDarba biedrs20.01.194321.04.2017
        54Oļģerts DunkersOļģerts DunkersDarba biedrs11.02.193210.09.1997
        55Juris SinkaJuris SinkaDarba biedrs04.05.192703.04.2001
        56Andrejs KrastiņšAndrejs KrastiņšDarba biedrs06.05.195119.05.2008
        57Voldemārs KrustiņšVoldemārs KrustiņšDarba biedrs02.08.193222.06.2020
        58Atis KramiņšAtis KramiņšDarba biedrs30.05.194704.11.1997
        59Jevgenija StalidzāneJevgenija StalidzāneDarba biedrs17.12.194423.10.2015
        60Ausma KantāneAusma KantāneDarba biedrs10.11.194129.05.2022
        61Mavriks VulfsonsMavriks VulfsonsDarba biedrs07.01.191808.03.2004
        62Visvaldis LācisVisvaldis LācisDarba biedrs12.03.192418.04.2020
        63Inta  BrikšeInta BrikšeDarba biedrs26.08.195601.11.2014
        64Imants AustriņšImants AustriņšDarba biedrs21.02.195907.04.2013
        65Vilens TolpežņikovsVilens TolpežņikovsDarba biedrs12.07.192821.12.2008
        66Vaira PaegleVaira PaegleDarba biedrs06.07.194214.06.2019
        67Valdis KrisbergsValdis KrisbergsDarba biedrs31.01.194426.09.2018
        68Ļubova ZīleĻubova ZīleDarba biedrs03.01.192814.07.2016
        69Arnis CimdarsArnis CimdarsDarba biedrs08.06.196220.10.2021
        70Jānis MauliņšJānis MauliņšDarba biedrs16.06.193312.06.2009
        71Vilnis  ZariņšVilnis ZariņšDarba biedrs24.05.193030.01.2014
        72Valentīna  ZeileValentīna ZeileDarba biedrs01.03.193718.08.2018
        73Pēteris PētersonsPēteris PētersonsDarba biedrs24.05.192309.10.1998
        74Ivars SilārsIvars SilārsDarba biedrs28.04.193829.08.2019
        75Dainis StaltsDainis StaltsDarba biedrs03.01.193912.04.2014
        76Juris  LaksovsJuris LaksovsDarba biedrs23.02.196729.06.2011
        77Jānis OzoliņšJānis OzoliņšDarba biedrs12.11.193831.08.2008
        78Andris GrūtupsAndris GrūtupsDarba biedrs05.05.194915.06.2014
        79Pēteris TabūnsPēteris TabūnsDarba biedrs20.01.193719.09.2020
        80Mārtiņš RozeMārtiņš RozeDarba biedrs28.09.196408.09.2012
        81Pēteris LaķisPēteris LaķisDarba biedrs01.11.195214.11.2003
        82Gunārs MeierovicsGunārs MeierovicsDarba biedrs12.05.192011.02.2007
        83Imants DaudišsImants DaudišsDarba biedrs15.08.194514.04.2002
        84Imants AuziņšImants AuziņšDarba biedrs13.11.193721.08.2013
        85Vilnis Edvīns BresisVilnis Edvīns BresisDarba biedrs30.01.193825.10.2017
        86Gundars ValdmanisGundars ValdmanisDarba biedrs08.10.194001.01.2005
        87Anna SeileAnna SeileDarba biedrs27.09.193919.06.2019
        88Inese BirznieceInese BirznieceDarba biedrs25.05.195127.10.2022
        89Andris  BuiķisAndris BuiķisDarba biedrs15.03.193906.10.2022
        90Juris BeķerisJuris BeķerisDarba biedrs27.02.194219.08.1991
        91Māris PurgailisMāris PurgailisPartiju biedrs08.12.194726.09.2022
        Birkas